bugün

bütün konuları 30 saatte bitirin diye reklamları bolca dolanan olaydır. bende merak etmiştim ve aldım hemde bütün setlerini 400 tl idi. bir hevesle kurdum açtım ama benim için bir hezimet olmuştu. matematik dersenberbat. ilk önce not tutmadan matemtik çalışılır mı? neyse coğrafyaya baktım üç kağıtın büyüğü orda adamlar mesela karstik aşınım birikim mi anlatacak sadace uvala dolin bilmem ne bilmem ne diye tekrar ediyor saçma bir olay kurgulamışlar ve ordan dinle hiç bir test çözemezsin. bu kadarda iddialıyım. sonra aradım iade etmek istiyorum diye adam yetkili konuş diyor. kim diyorum söylemiyor. üç kağıtlarını ben biliyorum ne yapacağımı internette videoları gördüklerinde ne yapacaklar çok merak ediyorum. kimsenin almasını istemiyorum tam bir düzenbazlık başka bir şey değil. az parada değil.

Bu işte en berbatlarından ama reklamda bir numaralar. acıma denen olay yoktur. lys edebiyat seminerine gidersen şayet 1 anlamadıysan 400 kağıdın yanar. 3 günde veriyorlar. saçmalıktan seçmeler. bazı benim gibi gerzekler dersaneye gitmemek için burdan almış olabilir ve dersaneye gidemiyor olaiblir sonuçta bu kadar paranın heba olması hiç hoş bir şey değildir.
videoları youtube a yükleyerek 400 tl yi çıkartarak intikam alınabilecek kandırma.
videolarını youtube veya başka bir yere indirdiğiniz zaman anında yakalandığnız bir kuruluş ve cezayı kitleyecek, ayrıca bence gayet güzel ama parası fazla doğrudur bütün önemli yazarların eserlerini türlerini biliyorum hayırlısıyla son 1 ayda 2 3 kez tarihede bakacağım edebiyatla birlikte gayet yararlı okuma isteği yoksa okuyamazsında çalışamazsında tek gerekli şey azim istek haydi tekrar düşünmeye davet ediyorum.