bugün

entry'ler (106)

canım sıkılıyor başım ağrıyor ve hayat çok boktan

çatıdan atlama sebepleri.

bir çırpıda akla gelen fizik formülleri

paran varsa ne rahat da dediğimiz PV=nRT dir.

bir sabah uyandığında silik olduğunu görmek

sözlükten "artık sen yoksun biz seni sildik ehehee yazdıkların da bizim oldu naağbeer" seslerini duymaktır.
"ama neden sözlük neden naptım ben sana."
"yoksun olum uzatma gururunla terket ortamı."
"siz beni silmiyorsunuz, ben sözlüğü bırakıyorum."
"layn yürü bi de onuncu nesil silikmişsin, zaten siz onuncu nesiller hepiniz biraz şeysiniz."

pekala, ulu.li, üye ol, kullanıcı adı, bir daha gelsem ne koyacaktım la ben hımm... sonu yok bu işin.

1 liraya satılan et dürüm

içindeki etin türünden emin olunamayan dürümdür.

17 yaşındaki hayaller

kurduğum hayallerdir. bu yazı hawai adalarında geçirmek istiyorum ama yine evdeyiz anlaşılan.

kurumusekmek

kışın ıslatılarak kuşlara verilirse iyi olacak yazardır. tabi ıslatılarak köfte de yapılabilir.

can9469

9469 un ne olduğunu sormak istediğim yazar.

al bunu al al

nickini her gördüğümde 'al al bun al' diye okuduğum yazardır. öylesi daha kolay okunmuyor mu?

kase

hoşgelmiş yeni yazar arkadaş.

bir ilişkinin bitmesi

bir limonu kesip çaya sıkmak, ekmeğe reçel sürmek, kumandayı alıp kanalı değiştirmek, telefonun ekranından saate bakmak kadar basit bir olaydır.
sonrasında verdiği acıya katlanabilmek ise kumandadan saati öğrenmek, çayı reçelli içmek kadar zordur.
edit: yani heralde öyledir. hiç reçelli çay içmedim, bilmiyorum.

parasız olan şeyler

(bkz: hava)

ezan başlayınca bacak bacak üstünden indiren tip

saygılıdır.

azrail isminde insan olmaması

azrail isminde birini tanıyorum. 5 çocuklu bi ailenin en büyük çocuğudur kendisi.

nerdesin

cem karacaya ait etkileyici bir parçadır.

çocukken okunmuş unutulmaz kitaplar

1 Şeker portakalı: okurken kendini kaptırıp gitmeyecek, gözleri yaşarmayacak çocuk yoktur.
2 Define adası: müthiş bir hayalgücü eseridir. etkiler, hayaller kurdurur.
3 Küçük kemancı: kitapla alakalı aklımda kalan tek şey kız ve oğlanın sonunda büyüyüp evlenmesi. çok beğendiğimi, etkisinde uzun süre kaldığımı hatırlıyorum.

kimseyi takmayan insan tipi

şimdilik hayatın ona güzel olduğu insan tipidir. şimdilik diyorum çünkü çok geçmeden karşısına çıkan birine ister istemez bağlanacak ve kimseyi sallamadığı günlerin hesabını tek tek verecektir. eski günlerini özleyecektir evet ama geri dönemeyecektir.
karşısına o kimse çıkana kadar keyfine bakmasını tavsiye ediyorum.

çocukken korkulan şeyler

kadıköy sapığı.
şimdi söylerken bile kötü oluyorum, günlerce uyuyamadığımı bilirim, robot resmi falan çıkacak diye televizyonu açamazdım.

günde on entry girip ben yazarım demek

entry girmediğim günler oluyo, yine de yazarım.
(yazar: yazma faaliyetini gerçekleştiren kimse)
yazıyorum öyleyse yazarım.

üşengeçlikten doğan ilginç davranışlar

gidip kumandayı almak yerine başlayan reklamı izlemek.

kışın izlenecek filmler

kışın konuşulması gereken filmlerdir. hazirandayız yani yaz mevsimi, sıcak falan oluyo hani iste o.