bugün

entry'ler (33)

akp den memnun olan güdülmeye hazır koyunlar

Yeter artık dedirten,insanı çıldırtan yoz insanlar topluluğu..

bircan taşkınlar

köfteci ramiz'in general manager'i

çenesi kayan adam

Televizyonda izlerken gülmekle ağlamak arasında kaldığım traji komik bir aile hayatı..

ananı da al git buradan

Recep bey'in söylerken hiç çekinmediği klasik recepçeden örnekler *

izmirlileri sevmiyorum

Kimse izmiri yada izmirlileri sevmek zorunda değil fakat; unutulmamalı'ki Türkiyenin hiç bir yeri izmir ve izmirliler kadar çağdaş ve modern değildir.

akp nin kırk trilyonluk referandum harcaması

Çok manidar gelişmeler bunlar. Ama recep bey'ede bu yakışır.

fetullah gülen in hacca gitmemesi

bu adamın hacca bile gitmesi yasaklandı heralde ondandır * ne olduğu belirsiz fakat nurcuların çok sevdiği vatan aşığı kabul ettiği kişilik....vatanın seviyosan buyur gel * yiyosaa

lassan

hoşbulmuşuk *

mustafa kemal atatürk ü sevmiyorum

seni sevmeyen ölsün atam..

terkoz hasan

yemekteyiz yarışmasının süper delikanlısıdır.

29 kasım 2009 everton liverpool maçı

liverpool kazanacak diyeceğim...

her yerinden öpüyorum rüştü

ertem şenerin abartılı aynı zamanda heyecanına verebileceğimiz söz.

ishal olmuş kişinin yolda altına etmesi

son derece utanç verici bi o kadarda aşağılayıcı durum * )

mustafa kemal in toplum bilimden anlamaması

MUSTAFA KEMAL toplumla iç içe yaşamış,halkın ne düşündüğünü zekice kavramış,TÜRKiYE CUMHURiYETi'nde eşi benzeri görülmemiş dahi bir liderdir.

lan para dünyada mahfettin ahirette karşıma çıkma

Paranın açamayacağı kapı yoktur derler doğrudurda,fakat hangi kapıyı açacağı meçhuldür.

pkk lılar şeref tribününde

Bu ülkede şerefsizler nedense baş tacı oluyor.Ama elbette adalet yerini bulacaktır.Onları şeref tribününe oturtan şerefsizler,hakettikleri yere geleceklerdir.

ismail yk ve akp nin bir numara oldugu ülke

Gitgide yozlaşan toplumun haliyle seçtiği kişiler, desteklediği partilerde yoz insanlardan oluşuyor.

msn de bulunan kızla sevişmeye ta erzurum a gitmek

Bu durum bakir bir erkeğin yapacağı şeydir.Yoksa hiç kimse taa erzuruma bu sebeple gidecek değildir.

bence evlenmeliyiz hem de bu sene

Hadise'nin en beğendiğim şarkılarından bitanesi'dir. Kendisi gibi şarkılarıda mükemmel diyebiliriz.

99 alan ogrencinin evde dayak yemesi

Aile'nin çıtayı ne kadar yüksekte tuttuğunu gösterir. Bu durumda öğrencide beklenmedik davranışlar sezilebilir.