entry'ler (36)

renkli gözlü kızların çekici olması

Katılmadığım önerme. Üstelik hem renkli gözlü hem sarışın olup da vasat olan çok örneğini görmüş olmam sebebiyle renklerin önemsiz olduğuna kanaat getirmişimdir.

karantina bitince yapılacak ilk şey

Evime gitmek. Kendimi ait hissettiğim mutlu olduğum evime gitmek. Balkondan ışıkları seyretmek için. Mermere konan güvercinleri sevmek için. Beni ben yapan şeylere koşmak için.

bir insana derdini anlatmak

insana dert anlatmak mı? Allah aşkına hangi anlayış?

diyip mi deyip mi sorunsalı

Yazarken deyip
Telaffuzda diyip. Doğrusu bu ama ben telaffuzda da deyip diyorum sanırım ya.

masum erkek

Yok. Saçmalamayın. Erkek yahu. Ütopik. Swh

20 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz

Yok artık o kadar yaşamıcam ben. Deli miyiz?

yazarların en çok özledikleri

Bilmediğim bir ülkenin bilmediğim bir şehrinde bilmediğim sokaklarda navigasyon açarak gideceğim yeri bulmayı. Çok özledim sözlük.

kafanın taşşak gibi olması

Heh benim kafam şu an beynimden ateşler çıkıyor sözlük yine error durumundayız.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Önce kendin kendin. Kimse için kendini almıcaksın karşına. Yaş oldu 30 biliyosun da niye burnunun dikindesin be yavrum.

sözlük yazarlarının itirafları

insanlar düşünülmeyi hak etmezler. Neden hassas davranıyorsun ki. insanları tanımasan tanıyamadın dicem. Sen kendinden memnunsan bitmiştir bırak insanları düşünmeyi. Nasıl olsa eninde sonunda düşüncesizlikle suçlanıcaksın.

ben bu yazıyı sana yazdım

Değişmeye teşebbüs dahi ahmaklıkmış. Teşekkürler.

eda taşpınar bronzluğu vs candan erçetin beyazlığı

Candan abla şimdi. Farklı olanı severiz. Herkes bronzlaşmak için çaba harcıyor. Kadın farklı işi gücü yok tenim az yanık olsun olaylarıyla asil asil takılıyor.

şiir okuyan erkeklerin ekseriyetle gey olması

Hadi be ordan dediğimdir. Duygusallık insana özgüdür sözlük kadınlara özgü değil.

erkekler ve evlilik

Geneli kaçarlar. Korkuyorlar. Neden bilmiyorum ama büyük ihtimal Özgürlüklerinin kısıtlanacağını düşündüklerinden. Şimdi evliyken seni aldatmasıyla sevgiliylen aldatması aynı şey mi güzel kardeşim? Tazminat var işin ucunda.

psikolojiyi düzeltme yolları

Aç bir mezdeke. Valla bak. Bak durabiliyo musun yerinde.

erkeklerin kadınlardan istedikleri

Ne istiyorsunuz oğlum bu kadınlardan???????????

hiç gelmeyecek birini beklemek

Gelmicek ben ona gidicem hayatımın son bulduğu gün. Ah neler oldu umarım yukardan görmüşsündür ve inşallah benle gurur duyuyorsundur dicem. Dicem bunu.

hiç gelmeyecek birini beklemek

Gelmicek ben ona gidicem hayatımın son bulduğu gün. Ah neler oldu umarım yukardan görmüşsündür ve inşallah benle gurur duyuyorsundur dicem. Dicem bunu.

dornaz alfa

Ay hadi inşallah demek istiyorum sadece hadi innşaaalllaaahhhh.

nefret edilen teselli cümlesi

Kafaya takma..
Hıı ben de karar vererek kafama zamklıyodum zaten problemleri. Senin başına gelince sen takmazsın.