bugün

entry'ler (44)

selo nun türk bayrağına tahrik unsuru demesi

selo'ya çok koyunca o da haliyle alışkanlık edindi. baktıkça tahrik oluyor. bir daha koy diyor.

anne ile babanın sex yaptığına inanmak istememe

cinsel bilgilerin öğrenim sıklığının azami olduğu yaşlardan başlayarak zaman geçtikçe azalan durumdur.

piyasaya sürülen teknoloji

eski teknolojidir. daha nitelikli bir ürün elde edilmeksizin bir ürün piyasaya sunulmaz. kendini garantiye alma denir buna. şahsen ben işimden dolayı yıllardır piyasadakilerden gelişmiş telefon kullanıyorum. 2009'da kullandığım telefonunun özellikleri bugün iphone 6s'te var. şimdikini heralde siz 2020'de görürsünüz.

bir tasavvuf filozofu 100 yazara bedeldir

neye göre? kime göre?

ateyizim

hoşgelmiştir. çaylak bir tanrıdır.

ay neden üzerimize düşmez

(bkz: merkezkaç)

ayrılıkçı türkler

ayrılıp gitsinlerdir. bi ayrılamadılar.

göktanrı olması yertanrı olmaması

evet bu boşluktan istifade ederek kendimi yertanrı ilan ediyorum. secde edin ulan.

uludağ sözlük ün en tatlı kızı

(bkz: olta)

türkler kitap okumaz

yanlış önermedir. bu önermeyi savunan zihniyet bilinçli yada bilinçsiz türkleri aşağılık psikolojisine sürüklemeye çalışıyordur.

hiçbir millet kendi milletini aşağılamaz. bunu diyenlere dikkat edin, türk olduklarını bile savunabilirler.

istatistiklerde bile okumadığımız sonucu yok. sırf kitap satılma oranına bakarak böyle saçma sapan bir tespit yapılamaz.

bir erkeğe oral seks yapmamış erkek

ben değilimdir.

sanhedrin

Günümüzde hala var olan meclistir. meclis üyeleri, Kabbala eğitimi almış olan ha­hamların arasından seçilirler. Bu gizli yönetim meclisi kadrosunun içinde genel yönetimi gözeten "70 Kabba­list Haham", "Genel Gözetim Meclisi" olarak israil'de toplanır. Bu ruhani mecliste, herhangi bir eksilme olur­sa yerine yeni üyeleri seçme yetkisiyle görevli 4 haham bulunmaktadır.
Sanhedrin'deki Kabbalist hahamlara bağlı olarak çalışan "Yeminli 70'ler Grubu" vardır ki bunlar Si­yonizm adına bütün GDD yapılanmasını yönetmek­tedirler. Siyonizm ve GDD'nin bütün kademeleri bunlara itaat etmeye mecburdurlar. ABD'de Rockefel­ler, ingiltere'de Rotschild, italya'da Agnelli ailesi gibi aileler, Yeminli 70'ler Grubu'na dâhildirler. Bu grubun ayrıca Avrupa'da ve Japonya'da da ayakları vardır. Bu yeminliler grubu bütün dünya ülkelerinde teşkilatlan­mışlardır.

soruları cevaplayan ama kendisi sormayan kız

en fazla arkadaş olabiliriz demek istiyordur.

yazarların düzenli çektikleri şeyler

(bkz: rimel)

11 eylül 2001 ve 11 eylül 2015

ne tesadüftür ki 2001'de müslümanlar abd'deki kuleye saldırı düzenliyor, 14 yıl sonra aynı gün kabe'de müslümanlar kulenin altında kalıyor. bence kabe'deki vinç kazası tamamen amerika'nın oyunu.

lahmacunu elle yiyen kız

benimdir.

sözlük kızlarının evlenilecek kız olmadığı gerçeği

köyüne helal süt emmiş kız aramak için gitmesi gereken yazarımsı beyanı.

sevgiliye pizza kulesi önünde evlilik teklif etmek

umarım yazar pisa demek istememiştir.

benim karımı erkek doktor muayene edemez

o zaman kadınlar pamuk tıkar.

kızlarda ideal boy

erkeğinin boyu eksi ayakkabının topuk boyudur.