bugün

entry'ler (28)

bir kıza 18 defa çıkma teklif etmek

yok arkadaş sen o kızı sevsen bile o kadar teklif etmezsin ve aksi halde o kızın da bi taraflarını kaldırmış olursun sadece havasından geçilmez artık herkese anlatır ve senin hakkındada durmadan dalga geçer alay konusu olursun.

rakı

rakı ya bu içki değil arkadaş milli içeceğimiz resmen bir nimet bunu çok seviyorum ama artık araya mesafe koymalı en bi büyüklük açtırdığımda o büyüklüğün elini öpmek zorunda kaldım o büyüklüğe yenildim dayanamadım vede kendi sorunumda olunca o büyüklük gözümde ne kadarda büyüdü işte.

4 çocuğum var eşim üçüze hamile isyan ediyorum

acımadım vala eczanelerde süpermarketlerde o kadar prezervatifler satıyorlar almak çok mmu zor ve o kadar çoçuğun olduğu halde kaşınıp hala bile bile korumasız yapıyorsan kardeş boşver bakacaksın işte sike sike.

ben bu yazıyı sana yazdım

iyi hoş güzel devam ediyor tamam ama sıkıntı şurda kendi haline bırakılmak istiosun nedense benden başka herkesin sana karışmasına izin veriyorsun birtek bana farklı davranıyorsun hep uzak davranıyorsun ben yemem zaten merak etme ama millet şöle böle düşünür die uzak durmaya çalışmalarında saçma gerçekten sadcee saçmalıyorsun sen kendine ve bana güvendiğin sürece hiç bir sıkıntı olmayacağı için rahat davranabilirsin benim isteğim millete gelince sulukta bana gelince tuzluk mu hesabı yapma yada aklndaki neyse gel benle yüzyüze hallet konuş.

kızlar sıçmaz ki

shakirayı jennifer lopezi adriana limayı sıçarken ıkındığı şeklini filan düşünemiyorum hayatta merak ettiğim sorulardan.

bir kadının en zayıf anı

o anını öyle çok beli ederki boşlukta olur ilk başta ne söylersen aslında seni tam anlayamaz olur ve yaptıkları şeyler malca olur aynı sarhoş gibi olur o boşlukta işte ne desen ne konuşsan herşeye müsait olur hemde kötü anındayken yanındaysan işte onun yanından gitmeyecek birisi olarak görülürsün artık o kadının gözünde. kadının en zayıf hali bi kere boşluğa depresyona düşmesidir.

şu an en çok söylenmek istenen şey

şu an en çok söylenmek istenen şey yeter artık amınakoyim abarttın gerçekten otur oturduğun yerde kendine bi çeki düzen ver artık ya birşeyler yapıyorsanda abartmadan saatini kaçırmadan yap artık.

rakı içen kadın

rakı içen kadınla evlenilir hemde içmesini bilen o rakıyı nasıl katmasanı bilen sağlam duran sohbet eden işte rakı içmesini bilen kadın la nede güzel böle evlenilir.

bil ve fethet

geçen yıllarda abartılı şekilde oynadığım bir oyundu ama sonradan nasıl olduysa soğudum gitti oyundan oynamaz oldum.

bil ve fethet

geçen yıllarda abartılı şekilde oynadığım bir oyundu ama sonradan nasıl olduysa soğudum gitti oyundan oynamaz oldum.

kerane diyalogları

başımdan geçen:
- gelsene içeriye
+nie abla
-ya gel sen bak para da almıcam sen gir sadece içeri
+yok abla saol dolanayım biraz öyle gelirim
-tamam ama bak geldiğinde sadece içeri gircen bakcan bişe yapmıcam sen karar vercen.

senin gibi beni kimse sevmedi

senin gibi beni kimse sevmedi mi bıraksana ya yalanlara ne güzel ortaklık ediliyor sevsen böle mi olunur .

aşk bir cisim olsa neye benzerdi sorunsalı

aşk bir cisim olsa oruspular için takma penis, normal insanlar içinse sadece yapmacık bir kalp şekli.

akrabanın facebook fotolarına yorum yazması

en kötü şey işte budur kendilerince laf sokmaya çalışırlar filan öyle yapacağına ara daha iyi arkadaş.

behzat ç

hiç izlemedim bi eksiklikte sezmiyorum ama tekrar çıksa takip edebilirim.

illuminati denince akla ilk gelen

ikiz kulelerin yıkılması ve olayların başlaması.

biriyle evlenmeden önce yapilacak testler

daha çok temizlik bakımı ve rh testi gibi hastalıklı testleri yaptırmak gerekir.

üstteki yazarın nickini değiştir

bırasansörbosluğu: boşluğadüşenasansörçukuru.

nefret edilen sağlıklı yemekler

ıspanak, brokoli, patlıcan, pırasa, ıspanak, çeşitli otlar.

sürekli akıl vermeye çalışan insan

bi bok bilmeyen insandır ve en baştada da kendisine bile uygulamayandır bunları.