bugün

entry'ler (12)

canlı tombala

canlı tombala izmirde öğrenci olduğum yıllardan beri beni kendine aşık eden oyun. okuldan sonra online oynuyorum. ayrıca güvenilir tombala sitesi arayanlar için (bkz: betfest)

hp pavilion 14 bk000

Güçlü özelliklerle yüklü bir dizüstü bilgisayarla sevdiğiniz şeyler oluşturun ve bunları paylaşın. Modern ve şık bir tasarıma sahip yepyeni Pavilion dizüstü bilgisayar performans ve şıklığın mükemmel dengesini sunar.

islamın şartlarını tam yapmayan müslüman mıdır

inanç içinizdedir. Onu değerlendirmek kimseye düşmez. insan kendini ne hissediyorsa odur.

kızların övülmeyi sevdikleri gerçeği

Kızların ne bok olduğunun kanıtı niteliğindeki gerçek. Ego yığını bok çuvalları.

21 yy da cinlere meleklere inanan insan

Milletin inancını sorgulamak bize düşmez fakat kendi inancımdan ben sorumluyumdur. Bana göre bunlara inanan insanlara küçüklüklerinden bunlar empoze edilmiştir. inanmamanızı öneririm akıl sağlığı açısından.

justin bieber ın penisi

Bazı sözlük kızlarının ağzına layık olabilecek penistir. Tabi bu kezbanlar şimdi can atar buna.

ittihat ve terakki cemiyeti

Hain olduklarını düşünmediğim sadece biraz çok başarısız ve aptal hamleler yapmış cemiyet.

sözlükte tengrici olmaması

Ha tengri ha tanrı ha allah. Mantıklı sebepler için inanan biri için hiçbir fark oluşturmaz.

babanın facebook kullanması

Başma şuana kadar gelmemiş durumdur. Babam benden aşağı olmasın teknoloji özürlüdür. Kullanmasını da pek istemem aslında.

içten içe arkadaşların kötü olmasını istemek

insanın doğasında olan şerefsizliktir. Fakat sanılanın aksine bu yaradılıştandır. Büyüme ve gelişmesiyle pek alakası yoktur. Sadece köreltilebilir.

telefonu alo diye açmak

Saçma alışkanlıklarından vazgeçemeyen insan eylemi. Kapatırken de görüşürüz der muhtemelen.

cumartesi gecesi evde oturan ezik ve yalnız insan

Yanlız olabilir ama ezik olduğunu söylemek ahmaklık olur. Sosyal olma gibi bir çabası yoktur. Kendi kendine gayet mutludur.