bugün

entry'ler (78)

dile dolanan reklam şarkıları

makarnam arbella,yapışmaz arbella bıdı bıdı arbella vs. Dıye giden reklam jeneriği. Arkadaş ne müzikmiş yahu. Bütün gün arbella. Nasıl bir bilinçaltım varsa evde, işte, duşta, yemekte her yerde arbella. Freud nerdesin aziz dostum gel de bilınçaltıma bir el at da arbella sendromunu çözelim be gülüm yazıktır, günahtır.

adamın ağzına sıçan şarkılar

mehmet erdem- herkes aynı hayatta.

siklenmemenin insan üzerindeki etkisi

bir insanı en çok yıkan şey onu kaale almamaktır.

eğitim bakanlarının eğitimden bihaber olması

Çok garipsenecek bir olaydır. Ben bu ülkede eğitim bakanlarının eğitimle ilgili olan kişiler olmasından yanayım. Yıllardır düşünmekteyim çözememekteyim. Açıklayacak biri varsa açıklasın yahu. Cahilliğimden sebepse boynum kıldan incedir yani. Neden bir eğitim fakiltesi mezunu ya da bu alanda ihtisas yapmış kişiler eğitim bakanlığına getirilmiyor.Hadi getirilmedi bari fikir alınsa bu alandaki kişilerden.Çok saçmadır bu olay kanımca.Sonra bu ülkenin eğitim sistemi neden oturmuyor? Neden acaba sorunun kökenine inmek gerekli diye düşünüyorum.

kadınlara en çok yakışan şeyler

basma etek:P

dokuzuncu nesil bir yazarı insan yerine koymak

bu normal bir süreç yadırgamıyorum. Aynıları 8. nesile 7. nesile ve diğerlerine de yapıldı sonuçta. Ancak insan yerine koymak falan hiç hoş değil yani küçük görülebilirz ama.

en yakındaki kitabın adı

sana gül bahçesi vaad etmedim.

20li yaşlardaki yazarların bile yazı yazabilmesi

ah be canım dıyorum. 20li yaş derken 28 29 da o gruba girer e onlar da yazamayacak ise kim yazacak acaba?

istanbul neden sevilir

tam merak ettiğim sorudur. neden arkadaş bu şehir bu kadar sevilir?

hastası olunan sözler

"yapacak bir şey yok" hayatımın felsefesi. takmıyorum mutluyum.

ali ağaoğlu

ya en sonuncu o reklamı ne onun öyle... ego tavan.

babanın söylediği unutulmayan sözler

" Bir baba 50 kişiyi doyurmuş da 50 kişi bir babayı doyuramamış" doyurduğu da muamma da: )

ben bilmem eşim bilir

arkadaş, karımı o kadar erkeğin arasına tıkıcam bir araba için... tuhaf ya... ne garip bir toplum olduk biz.

düğünlerden nefret etme sebepleri

teyzelerin oğullarına kız bakma eylemi.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

kenan doğulu- şeytan tüyü

türk kızlarının çoğunun pis olduğu gerçeği

her türlü düşünceye saygımız var tabii de biz temiz değilsek hangi kızlar temiz diye merak edilesi bir konuyu doğurur bu itham.

alternatif yedi cüceler isimleri

ahmet
mehmet
necdet
servet
saffet
hidayet
iffet:)

bira fm

meyhane de candır.

grup anemi

o meşhur şarkısı depresyonda iyi gider.

4 artı 4 artı 4 eğitim sistemi

bu hükümetin eğitim alanında gerçekten hiçbir şey bilmediklerinin kanıtı olan sistem. azıcık pedagoji bilgisi olan insan 5 yaşında bir çocuğu okula başlatmaz. savunması da " Bir an önce çocuklarımızı hayata kazandırmak istedik. " gibi basit bir nedendir. cabası bari yaptın hazırlığın olsun. o da yok kardeşim. her şeyiyle fiyasko. Bu ülkenin bu kadar üniversite var. bir kaç bilgili insana danışsaydılar böyle bir sonuç olmazdı heralde.