bugün

entry'ler (11)

üç adamın el ele tutuşup selena demesi

Pala bıyıklı, göğüsleri kıllı ve göbekli olmalarıda faciayı bir nebze daha artırır.

abazasınız amk

meslek liselerine dışardan gelen birisinin verebileceği tepkilerden birtanesidir.hergün 30 tane erkekle aynı sınıfta okuyup hertürlü pisliği yiyen tertemiz bir çocuk bile 2 gün sonra ''raşid nabıyon la amusuna goyim?'' gibisinden bir tepki verebilir.Memleketimin acı gerçeğidir abazalık.yazıktır günahtır.Şımartmayın şu kızları daha fazla.

sürekli cinsellikten bahsetmek

icraat olmayınca çeneye vuran laf öbeklerine verilen genel ad. veyahut (bkz: abazasınız amk)

anayasa paketini hiç okumamış insanın hayır demesi

Bu insanların evetçilerden daha bilgili olduğu kesindir.

pink floyd

ölürüm sana geberirim sana diye yorum yapabileceğimiz, insanı dünyevi alemden alıp daha farklı bi boyuta getiren müziğin ulaşabileceği en son nokta.senelerdir hergün dinlediğim gruplardandır. bütün parçaları mükemmeldir, ama mükemmelinde mükemmeli olan bazı parçaları vardır, hergün 1 kereden fazla dinlendiğinde ruh halini ereksiyon halinden boşalmaya doğru sürükler.size tavsiyem, sorrow, comfortably numb ve high hopes gibi s.kip atan parçaları günde en fazla 1 kez dinleyin.yoksa ben mesul değilim bak ona göre

(bkz: siker atar)

pilavı kaşıkla yiyen insan

Kilo alması muhtemel insan.malum türk insanı da sürekli kaşıkla yer.bende dahil.

vatandaşı makarna kömüre muhtaç edip oyunu almak

Yurdum insanının ne kadar cahil, ne kadar temiz yürekli olduğunun kanıtıdır.Aslında bu herifler zeki olduklarını sanıyorlar ama ümidim o ki, yakındır yol almaları.Memleketin dürüst siyasetçi ve liderlere ihtiyacı var.

uefa kupası aldık diye övünen geri kafalı zihniyet

aziz yıldırım: tekrarlanamayan başarı tesadüftür'' sözüyle başarı olmadığının altını kalın kalın çizmiştir.

90 larda çocuk olmak

Daha kaliteli bir yaşamdı.Şimdiki çocuklara bakıyorumda, robot gibi yetişmekteler.bilgisayar oyunları, saçmasapan clanlar falan.Resmen asosyal olmak için yetişmekteler.Oysaki bizim çocukluğumuzda mahalle maçları yapılırdı,misket oynanırdı.Hele birde caminin bahçesinde top oynardık,cemaati kızdırır, namazlarından ederdik.Tabi akşamı hüsran,peder bey kapıda bekler'' gene ne yaptın lan eşşoleşşek!! '' diye kulak çekilmesini beklerdik.

(bkz: çok güzeldi ama)

beyazıt öztürk

Peltekliğin bir insana bu kadar yakışır dediğim dünya üzerindeki tek şahsiyet.Komedyenlik bakımından benim sıralamamda cem yılmazdan sonra gelir.

utanmadan liverpool dan 8 gol yiyen takım

bi tane israilli tarafından yıkılmış takım.