bugün

entry'ler (77)

maraz ali

görsel
görsel

adamda büyük bir adanalı dizisi nefreti var.

aynı fiyata farklı şeyler

enteresandır. bugün 2 implant tedavi yataklı açılabilen koltuk takımı değerinde ve bu koltuğa verilen parayla orta model bir telefon alabilirsiniz. 1 adet ananas alacağınız paraya 4 kilo mandalina alabilirsiniz. liste uzun.

kuşumun geceleyin hareketlenmesi

iyi yine hareketleniyormuş. ya hareketlenmeseydi? ya ötmeseydi?

gecenin şarkısı

https://instagram.com/p/Bd3j4lLHSRF/ şu

mukbang

bu bir batak ve allah belasını versin ki ben bu batağa düştüm. hepsi instagram keşfetime düşen bir videoyu izlediğimde başladı. sonu yok ve herkesi bu batağa düşmeye davet ediyorum. çünkü saat 03.03 ve o yedikleri hiçbir şeyi yemediğim halde hepsini canım istiyor.. lan o nasıl yemek öyle çiğ yengeç yiyosun?! bu ne iştah.

buyrun instagram #mukbang bi kere bakın lütfen.

twitter

takip etmediğimiz bir insan bizim tweeti favlayınca, şayet hesabı gizliyse bize bildirim gelir mi sorusuna cevap bulamadığım uygulama. bilenler yardımcı olsunlar. mesela 10 fav almış ama 8ini gösteriyor kalan 2 sini bilememe sorunu...

hasta olmak istemiyorum

hasta değilim çok şükür. ama olmak da istemiyorum ne olur ne olmaz. gurbette çok zor. annem yanımda olsaydı bana bakardı ama yok o yüzden hasta olamam diyen yazar beyanıdır. ne yapmalıdır. bulmuş bunuyordur.

her kepçenin kendine elf demesi

özellikle sosyal mecralarda rumuzların elfiniz olarak değiştirilmesiyle sonlanan durumdur. epey çoğalmıştır.

ios 10 3 3

bu güncellemeden sonra telefonum hep bir nokta çekiyor.. ne oldu ne değişti bilemiyorum.

sanatsal fotoğraflar için siteler

insanların ihtiyaç duyacağını düşündüğüm siteler olmakla beraber, yazarların sanatsal fotoğraflarını stokladığı siteleri öğrenmek amacıyla açılmış başlık.

on birinci nesil yazarların yaşları

11 değildir.

ayşe hatun önal

https://m.youtube.com/watch?v=tZnyAqmMP_g

bunu neden yaptı bilmiyorum. sonuna kadar izledim belki düzeltir telafi eder şakadır diye. olsun.

sevgiliye gönderilen son mesaj

görsel

iphone da yeni keşfettiğim özellik

şu ikisine aynı anda basmak. gerçekten müthiş keyifli özellik.

görsel

gerçek hayatta kullanılacak ilk gta şifresi

rocketman. oyunun tüm görevlerinde kullandım san andreas'te. uçuyorsun daha güzel ne olabilir.

arap deyince ilk akla gelenler

güzel yemekleri var bildiğim kadarıyla. tanıdığım tüm arap arkadaşlarımdan harika yemekler tadımladım.

cipslerden ıslak mendil çıksa

harika olacak bir önermedir. düşünsenize. soslu mısırların falan da içinde çıkmalı. büyük eksiklik.

erik dalı

eller oynasın eller diller gaynasın diye girince beni bi gülme tutuyo. bu sene her yerde duyuyoruz çok moda. ama orası komik birazdjxjcf.

aslan burcu

en kötü huyları benmerkezcilikleri ve egoları oluyor bana kalırsa. tanıdığım aslan burcu kızları için bunlar genelde geçerli. hep ön planda olmak istiyorlar. yukarılarda olmak uğrunda insanların üstüne basıp geçmeleri falan hiç önemli değil onlar için. bencesi.

gecenin gif i

görsel

görsel