bugün

entry'ler (11)

sözlükten bulunan sevgilinin seri katil çıkması

(bkz: Vallaha kız yazara entry atmadım)

şu an kiminle sevişiyor özelliği

Ben kullanırsam, "yatakla" veya "eliyle" yazısının çok çıkacağı güncellemedir.

elimde goruntulerin var

Her yere "alenen!" yazması hoşuma giden bir yazar.

hoşlanılan kızın eskiden erkek olduğunu öğrenmek

Hunharca depar atma sebebiyeti veren bilgi ve duyumdur.

79 saat sevişmek

"Bokunu çıkarmak" deyiminin işleve dökülmüş halidir. Orta ama öz ve unutulmaz olması süresinden iyidir. Tabi bir süreliğine...

bmw mercedes ve volkswagen araçlarımızı yakıyoruz

Halka yönelik olmayan bir kampanyadır. Bmw veya mercedes veyahutta volkswagen sahipleri onları ne heves ve sevgiyle aldıklarını bilirler.

maymunla ilişkiye girmek zoofili değildir

"Sonrada insanlar neden evrimleşti? Neden maymundan geldi diyorlar."

Konusunu düşündürten entrydir.

eski sevgilinin attığı anlamsız mesajlar

Cuma , Bayram veya özel gün vaabında toplu mesaj niyetinde konuşma isteği olup olmadığını yoklayan mesaj türleridir.

thy dünyanın en büyük havayolu şirketidir

En büyük mağduriyetleri yaşatan şirkettir.

tekrar başlaması istenen diziler

Lost
5 sezon çekildi ve tek bir bölümünde dahil sıkılmadım. Heyecanı hep devam eder. 3 kere izledim. Tekrarda izlerim.

20 kişilik serseri grubunun sevgiliye laf atması

Yukarıda bi yazarında dediği gibi liderlerini bulmak şart. Hepsi birbirine, en başta ise lider denilebilecek kişiye güvenirler. işin kötü yanı lider en büyük ve en güçlüleri olur ki biraz ( Baya ) sıkıntı, işin iyi yanı 20 kişiden dayak yemektense tek bir ayı tarafından şansınızı artırarak kavga etmek daha mantıklıdır. Korkunun lüzumu yok şimdi, laf atıyorlarsa zaten sataşmak, kavga edip ezmek için yaparlar. Yinede kızıda boş bırakmamak lazım bu gibi durumlarda gitmesini veya kaçmasını sağlamak gerekir.