bugün

entry'ler (24)

starbucks ta tuvalete düşürülen ı phone 4

rutin olarak her sabah olduğu gibi o günde kahvemi yudumluyordum. gittiğim her yerde olduğu gibi bütün gözler üstümdeydi. tam o sırada içtiğim 30 liralık ucuz kahveden olacak ki midemin guruldadığını hissetim. hafiften de idrar torbama baskı yapıyordu. tuvalete gidebilirdim ama insanlar beni tuvalete girerken yada çıkarken görürse ne düşünürlerdi. o yüzden kendimi tutabildiğim kadar tuttum. artık dayanılmaz noktaya geldi ve masanın üzerinde duran laptopumun arkasına duran ı phone 4 ümü aldım ve hızlıca lavoboya gittim.ı phone 4 ümü lavoboya düştüğünü o rahatlıkta hissetmemiştim.tam sifonu çekecektim ki o lanet manzarayla karşılaştım.artık ı phone 4 ümü ordan alamazdım.nasıl derdim insanlara ı phone 4'üm tuvalete düştü diye. bende en kısa yoldan sifonu çektim ve hiçbir şey olmamışcasına gittim yerime oturdum..

topuklu ayakkabıyla ferrari sürmek

babamın yeni aldığı güzelim ferrariyle gezerken topuklu ayakkabılarım yüzünden fakir piçe çarpıyordum ki yeni oje sürdüğüm kremli tertemiz ellerimle ferrarimi sağa çekip durdurmayı başardım.evet canlarım sizde görüyorsunuz ki 7 cm topukla sakın ola ferrari sürmeyin ama normal araba sürebilirsiniz.benim gibi medeni bir kız için ferrarinin faydaları saymakla bitmez ama bazen zararıda oluyor canım..
örneğin yolda giderken bana laf çarpıtmaya çalışan yobaz teyzelerin sesini bana duyurtmuyor.yolda bana karşı yapılan hareketlere karşı arabamın tozunu yutturabiliyorum..

izmir de türbanla dolaşan mazoşist

güzelim izmirin medeniyetin doruklarına kadar çıkan görüntülerini bozan mazoşist insanlardır.canım arkadaşım, o sıcağın altında ben bile 1 karış mini eteğimin altına iç çamaşırı giyemezken...göbeği yağ tutmuş bazı insanlar nasıl kat kat giyinip o sıcağın altında gezip dolaşabiliyorlar anlamadım.izmire verdiğiniz zararın haddi hesabı yok, hadi ben bu zararı geçtim kendinize yazık. konakta bunlardan bir tanesi yanıp buhar olacak diye içimden geçmiyor değil.
neden acaba o insanlar o sıcağın altında o kadar kalın giyinmekte ısrar ediyorlar..aklıma gelen ilk neden her zaman şu olur;
o yağ bağlamış vücutlarını açtıktan sonra kimsenin onlara bakmayacağını bilip kendilerine o zararı vermeyi hoşgörebilirler.ben şimdiden onlara söyliyeyim benim o nazenin vücudum izmirin medeniyet fışkıran topraklarında gezerken tüm izmir kızlarına türban yakışır.

iett de memeye uzanan eller

evet pipişler,
hayatın tokadı elbet bir gün gelip size vuruyor ne kadar masum olsanızda.kısa kesip hemen başıma gelen bir olayla tanımlamak istiyorum.yine her zaman ki gibi güzelim şehir istanbulun bir yerinden bilmem ne yerine gidiyorum.alışverişi çok sevdiğim gibi çok ta gezerim.zamanında babamdan kalan paraların çoğunu alışverişte yemişimdir.
yine o iett lerden birindeyim.nasıl sıkış tıpış milleti orya sığdırıyorlar hala aklım almaz çok ta kafa yormam.genellikle öyle kalabalık ortamlarda dizimin 1 karış üstünde duran eteğim bozulmasın diye örter.göğüs dekoltemi de diğer elimle kapatmaktan çevreme pek bakamam.karşımda gayet rahatında 20-25 yaşlarında bir genç belirdi.önceden hiç aklıma gelmezdi böyle bir gencin hayvancsına.......aklıma geldikçe sinirden duramıyorum.genç çok masum bir şekilde karşıma geçmiş göğüslerime hayvani bakış atmakla yetiniyordu.o ara ön kapı dolu olduğu için arka kapıdan binen yeşil başörtülü uzun kahverengi pardesülü yobaz teyzenin bana bakıp söylendiğini hissettim.ona bakıp 'ay ne kadar kötü kokuyor ve bakımsız' dedikten sonra kendime bakıp 'ne güzelim çevreme güzel uzuvlarımı gösterip güzel kokular yayarak erkekleri baştan çıkarabiliyorum'.tam böyle medeni düşüncelere dalmışken bir elin mememde gezdiğini hissettim.o kadar insanın içinde o genç gelmiş mememi hunharca avuçlarken kaskatı kalmış onu izledim.çevredeki insanların ayıplamaları ve yuhaları beni iyice çileden çıkarttı.ne yapacağımı bilemez bi hale geldim.ilk önce bir çığlık attım ardından bazı iri cüsseli yakışıklı ağabeylerim o utanmaz ahlaksız genci otobüsten attılar.yaşlı teyzenin hala söylendiğini duydum yanına bir kaç müslüman genci almış yobaz düşünceleriyle kafalarını karıştırıyordu..ben ise hala bu otobüste nasıl yolculuk yaptığıma anlam veremedim ve bir sonraki durakta indim.o gün çok rahatsız olmuştum.ben sokak ortasında göğüslerimi avuçlayasınız diye o pahalı elbiselere para vermiyorum..evet bağyan arkadaşlarım sizde bana katılıyorsanız hep bir ağızdan;
mememe uzanan eller kırılsın...mememe uzanan eller kırılsın.

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

yatağın altındaki lokantadan söylenen yemeğin artığı.tam 3 sene sonra bulunması daha iç karartır.3 sene boyunca koku yüzünden deliler gibi temizlik yapılması daha da iç karartır.

çift kişilik yatakta tek başına yatmak

yanlızlığın hissedildiği anlardır.bir adet 35'lik viski iyi gelir.

gecenin üçünde bara gelen kız

gece daha yeni başlıyor diyen kızla aynı kızdır.

apaçi müziğini sevmenin yolları

radiohead, coldplay gibi grupların apaçi müziği yapması gibi birşey.

iş bulamayan serserinin akp ye sövmesi

okumadığı halde iş bulamayıp sövenlerin daha bir salakça olduğudur.gerçi okuyanlarda iş bulamıyorlar ya.

ikiz çocuğu olacaklara tavsiyeler

fazla hızın zararları.bir dahaki diye birşey olmayacağı için bir dahakine diye başlayan tavsiyelerden uzak.sakın derin-deren koymayın itici oluyor.

sevgiliyi halk pazarından elbise alırken görmek

ayrılma sebebidir.bazıları için bazıları ise ordan aldığına bakmaz onu gördüğü için sevinir.gider yanına merhaba der.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

'damn it'
'awww meenn'
gibi ani tepkilerde verilen karşılıklardır.

iş bulamayan serserinin akp ye sövmesi

iş vermeyen akp onlara zamanında kömür dağıtır. eşitlenir durum.

kav

7 den 70 e herkesin çocukluğunun kibrit markasıdır...

sınavda burnun akması

bir 10-15 netin azalmasına neden olur. sınav salonundakilerin de 3-5 netini etkilersin. arkandan küfür yersin.

küfür gibi cümleler

'sen bana bu konu hakkında böyle demiştin şimdi şöyle diyorsun.'
özellikle sevgilinin sözylemesi bazen soğuk duş etkisi yaratıyor.

telefondaki çalar saatin dayanılmaz sesi

kafayı tırmalar.sabah sabah put gibi işe gitmenin sebebidir.alarm kurmadığınız bir günü düşünün hiç asık yüzle kalkarmısınız.hayır.çünkü o gün tatildir.

full ses arabayla gezmek

yeni araba sahibi olmak.
yeni aldığı arabasıyla kız ayarlayabileceğini zannetmek..
yeni arabanın bazı bünyelerde kroluğa yol açabileceğini kanıtlayan zihniyet.

ihl mezunlarına polislik yolunun açılması

fuhuş operasyonlarına desturla girebilmek..
mitinglerde allah alah diye saldırabilmektir..
imamhatipten mezun olup polis olmak.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılanlar

-bir şişe viski..70 lira
-1 litre meyve suyu..1,5 lira
-alayına isyan paha biçilemez.