bugün

entry'ler (15)

şebnem ferah neden harika

Türkiye'deki hatta dünyadaki en iyi sanatçılardan biri. Daha doğrusu Rockçılardan biri. Yaptığı işler, söylediği şarkılar ve o harika sesinin güzelliği kulağımızın pasını silmeye yetiyor adeta. Hayko cepkinle de düetini unutmamak lazım.

ramazanın ilk iftarını şampanya ile açmak

Bu mübarek ramazan ayında hepimiz ya da şöyle söyleyeyim 'dinine sadık olan kişiler' oruc tutarız bu ayda. Belki günler çabuk geçmez. Çok sıcak olabilir havalar. Yeter artık dayanamam, bozacağım dersin. Ama bir şekilde yine de o gün biter ve bakmışsın ki Ramazan bitmiş... Şimdi sen 'Müslüman' bu mübarek ayda nasıl ilk iftarını şampanyayla açarsın? Günahtır yav! Hurma var bak mis gibi, olmadı zeytin, o da olmadı su var su ya.

buzdolabını ikide bir açmaktaki amaç

Buzdolabını bir kere açarsın bakarsın soğuk bir şeyler var mı diye falan filan . Neyse

le cola

Doğduğumdan beri BiM'de satılan, fiyatı da çok ucuz olan, tiksindirici ve berbat bir kola markası.

samanyolu tv nin beklenen yeni yayın isimleri

-Ritmini arayan genşler.
-herkes gülen fettullah gülen.
-Tropik elma.
-Kollama, kovdurma.
-ve insan sıkıldı
-Sabahların sayanı seda sayan.
-Farklı desenlerden her desen.
- Ayna ayna söyle bana.
-Gereği düşürülmedi.

eski sevgiliye geri dönmek

Eski sevgiliye dönmek, makarnayı ekmekle yemek gibi ya da izlediği filmi , baştan sona tekrardan izlemek gibi, Yani kısacası, Dönmem geri dönmem şarkısı tüm eski sevgilisine ya da sevgililerine dönenler için gelsin.

çirkin kadın yoktur diyene alternatif cevaplar

çirkin kadın yoktur. Bakımsız kadın vardır. Bıyıklı kız da olmaz hani di mi?

prison break

Bu diziyi izledikçe izleyesi geliyor insanın. Öyle böyle değil yani. çok iyi baya iyi! Türkiye'deki dizilerin hepsini toplasan, bu dizi etmez abi .o kadar !

insanı sinir krizine sokan durumlar

Evde yokken, gelen misafirin çocuğunun bilgisayarımı karıştırıp, işgal etmesi. Ama hata bende. Parola koysana sen!

türk kızından olası cevaplar

-Suç sende değil ben de.
-Ayrı dünyaların insanıyız.
-Paran yoksa ben de yokum.
-Neden mesajında gülücük/kalp koymadın. yoksa sevmiyor musun beni ?
-Niye beni aramıyorsun? hep benim mi aramam gerek ! ühühühü
-Çok baydın sevgilim, ayrılalım.

sevgiliye gönderilebilecek en romantik şarkılar

Bora Duran-istanbul duman duman.
Bora Duran-yatak.

kitap okuma alışkanlığı kazandırabilecek kitaplar

gençlik serisi olarak ipek Ongun'un kitapları çok sürükleyici ve anlatım olarak da yalın bir dilin kullanılması, bu yazarın kitaplarını daha da dikkat çekici kılmıştır. Özellikle 'Yaş on yedi' kitabını herkese tavsiye ederim. Kitap okuma alışkanlığı olmayanlar için iyi bir başlangıç olabilir. iki tane daha çok beğendim yazarımız var. Mustafa Kutlu ve Sebahattin Ali. Bu iki yazarımızın da kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Özellikle, Sebahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' isimli kitabi çok çok etkileyici bir kitap. Dram, aşk, heyecan, özlem; sizi bu kitapta bekliyor...
iyi okumalar.

hülya avşar

Hülya avşar mı ? o da ne? yenen bir şey mi abi?

atasını tanımayan kişi

atasını tanımayan kişi, 'şahsiyetsizdir'