bugün

entry'ler (15)

fc bayern munchen

teknik direktörlüğünü (bkz: luis van gaal)'ın yaptığı pek haz etmediğim alman klübü.

hiç dışarı çıkmadan evde yalnız bir gün geçirmek

sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan managerlik oynayacağım güzide bir gündür.

çirkef ve pislik futbolcuların fener de olması

bunun futbolcularla alaka olmayışı fenerbahçe'ye geldikten sonra futbolcuların çirkef olması gibi bir düşünceye sürükleyen başlık.

emre belezoğlu inter'de oynarken böyle çirkef değildi.
bilica geçen sene sivasspor'da böyle çirkef değildi

dünyann en kazma defans futbolcuları

milanda forma giyen (bkz: daniele bonera)

samsunspor

forvet oyuncusu turgut doğan şahin'i kayserispor'un transfer etmek istediği futbol klubudur.

yazar oldum götüm kalktı

benim şu aralar mahrum kaldığım bir durum.

fenerbahçe taraftarı

18 nisan 2010 tarihindeki fenerbahçe beşiktaş maçında deplasmana gelmiş 2 bin kadar beşiktaş taraftarının maçın 43 dakikalarında ''kartal gol gol gol'' tezahuratı ile susturduğu 55 bin kişilik taraftar topluluğudur.

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

arda ile messi arasındaki fark kadın ile erkek arasındaki fark gibidir. arda eğer messiden iyi ise bende kadınım. (ahmet çakar)

ertuğrul sağlam

kişiliği çok efendi olup sakin tavırlar sergileyen bir insandır. o kadar sakin ki beşiktaş liverpool'dan 8 tane yediğinde bu sakinliğini hiç bozmamış kimsedir.

sadece türkiye de görülen olaylar

bir futbolcunun penaltıya sebebiyet verdikten sonra gidip penaltı noktasını eşelemesi.

acıların çocuğu

fenerbahçe'nin santraforu daniel guiza'dır.

çaylaksınız

kimsenin yazdıklarını göremediği düşüncesi beynini kemiren bunuda hırs yapıp devamlı entry girmekte olan kimse yani ben.

sahip

spartacus dizisindeki batiatus'u oynayan john hannah'dır.

unutulmaz reklamlar

118'in reklamları 118 18 18 falan filan .

jelpak

Köşebaşında kapış kapış giden antibakteriyel el temizleme jeli