entry'ler (11)

1400 lira maaşı olup hayal kuran insan

1500 maasım var , hayal kurabilirmiyim ? olurmu

reddedilince erkeklerin yaptıkları

reddedilmeyi asla önemsemem. sadece reddeden kişi ile bağımı kesip 2.şans denemem.

baska kızlara bakarım, olum kız cok bee

türk ateisti

ateist degilm fakat inanc sevıyem yerlerde. yapamıyorum abi kendimi müslüman , hrıstıyan olarak hıssedemıyorum. fakat tam olarakta ateist degilim. inançsızım.

sözlük yazarlarının instagram hesapları

https://www.instagram.com/kaanyalmann17/

sanal seks başlatıcı diyaloglar

sol elin klavyede sag elin cinsel organda oldugu diyalogdur. şahsen çok yaptım. boş boş muhabbetler edecegime kendimi tatmin amaclı seks muhabbeti yaparım. mantıklı

ışid

tamamen islam dinini olumsuz algılatmak için ortaya cıkan bir amerikan piyonu. benim inancım yok ama realist olmak gerekiyor. islamı , müslümanları savundugumdan degil gercekler bu bana göre.

sabah yagmurlu havada ise gitmek

1 saat önce yaşadıgım hadisedir. siyah pantolonumun paçaları çamur oldu, iyi degilim suan

asosyal olmanın sebepleri

evde internet varsa en önemli sebep bu olabiliyor. ayrıca utangac bir insansanız asosyal olmaya mahkumsunuz demektir. misal tacize girebilir fakat bir çok kez oturdugum cafede kesiştigim kızların yanına gidip tanısmak istedim, red cevabı aldıgımda oldu fakat bu özgüvenim ortam yapmamda bana yardımcı oldu. çalışıyorum ve izin günlerimde kesinlikle birileriyle gezip tozarım. asla evde oturmam. kısacası biraz kendinize güvenin ve pasiflikten kurtulun yoksa sabahtan aksama kadar evde oturup geceyide 31 çekerek bitirmeye mahkum kalırsınız.

israilli kızlar

güzellerdir. ayrıca israil bayan askerlerine bakmanızı öneririm beyler..

güzel kızın çirkin bir erkekle çıkma sebebi

çocuk bilgili, kültürlü ve konusmasını iyi biliyorsa bu zaten bi sebeptir. veya zenginde olabilir..

suudi twitter kulanıcılarından türkiyeyeye tehdit

bunlarda bizim aktrollerin suud versiyonu. umursanmaz