bugün

kedilerim ile uyumakkk.
Yanımda olan dostlarımla aynı evi paylaşmak isterdim. Beraber yaşamak isterdim.
Söylesek ayıp olur.
deniz kenarında semaver yakıp çay içmek.
yahut deliyürekdeki kuşçunun mekanında çay içmek.
o da olmazsa ekmek teknesindeki kirlinin kulubesinin orda oturup cengizle geyik yapmak.
Bayan sayko ile sahilde kumların üzerine uzanıp uyumak.
Valla uyumak.
Ulan ne fesatsınız.
Güzel bi rakı sofrasında içmek isterdim. Ama her türlü meze olacak. Müzik önemli değil, ben çalarım. Herkes söyler. Kiminle kısmına gelince, zall hariç herhangi biri olabilir aslında ya.
meleketimde yağmur yağmasını sevgilimle yağmurdan sırılsıklam olmak isterdim. sonrada banyoda duş alıp ardından sevgilime sarılıp uyumak. mümkünse bu olayı mesai saatinde yapmak isterdim daha aykırı hissederdim kendimi..
sevgilimle tatil beldesinde sakin bi yerde bişeyler içiyor olmak isterdim diye cevaplanacak soru. çok ihtiyacım var keşke mümkün olsa.swasnth
Yine o parkta gecenin bir yarısı o bankta oturmak isterdim.
Yusuf samet le starbucksta saçma isimli kahvelerden ölesiye içmek ,ölesiye içmek ölesiye beraber olmayı gerektirir.
YALNIZ SENINLE HER YERDE .
akp mitinginde uğur şırıldak'ın bıyıklarına kedi boku sürmek.
Jay cutler ile gold' s gymde bir antrenman. Hiç fena olmazdı.
Bir dazlakla, 'gün doğarken bitmeyen çiçek' adlı eseri yazmak için, on iki katlı kuleye tırmanmayı isterdim.
Yalnız, herhangi bir yerde, içmek.
Hakan yeşilyurt ile konser vermek isterdim. Nerden geldi lan aklima..
Sevdigim kadini alip avustralya'da bir doğa parkina gitmek isterdim.
yatağımda yan dönmüş elektronik kitap sayfalarına dönmeye niyet almayı isterdim, istiyorum, gidiyorum, şuan ı istemiştim.
Emma Watsonla birlikte gayet seviyeli bir sevişme olabilir.
hec yaa.
Devecialpay ile bir bar çıkışı yayık ayran içip uygunsuz pozisyonda yakalanmak isterdim.
Uzun zamandir tanidigim lakin konusmaya yeni basladigim arkadas. Seninle o kahveyi icmek istiyorum. Suan seninle herhangi bir mekanda insanlarin arasinda kahve icip sesini duymak isterdim. Sohbetini sevdim.
ben ve kendimle kahve içmek isterdim.
Keşke abim burada olsa. Oturup balkonda bi çay kahve içsek. Neyse cok şey istiyorum belki de..
şu anasını siktimin dünyasından uzakta herhangi bir yerde.