bugün

kızım.

daha sabah evden çıkarken özlemeye başlıyorum.
Hayatım.
Kafadan iki üç tahtam olabilir. Ama anneme sorsan herkesin b12 si eksik.
Söylemesi ayıp ama kavurmanın yanında pilavın olmaması. acayip sinir oluyorum bu durumlara. Nedir bu be.
akabenin hırsız kelimesini sözlükten kaldırmaması

tez zaman da kanun çıkmalı ve biz çalıyor olsak bile

siz bize hırsız diyemezsiniz kanunu çıkmalıdır. amen.
sağlığım.
aşk, meşk, sikiş, sokuş vs.

evet kahretsin ki tam bir yalnızım.
Sevgi.
Entry burda.
Çalıştığım yerin karşısında karton toplayan bir aile var. En ufak çocuklarını topladıkları kartonlar çalınmasın diye burda bırakıyolar. Bugün baya bi yağmur yağdı ıslanmış bizim ufaklık gel içeri dedim. Oturduk tv falan konuşuyoz. Bizim ki susamış. al dedim iç benim suyu. E abi sen bunu şişeden içiyon ben nasıl içcem dedi. iğreniyon mu benden dedim. Göt bi şekilde. sanki o insan değil ben daha yüceyim ondan. Ben ondan iğrenirim o benden iğrenemez. insanlığımın eksikliğini hissettim. Nasıl aciz bi varlık olduğumu gördüm. Hiç bi farkı yokken ötekileştirdiğimi anladım tek bi sözümle.
yatacak bir çift diz, ağlayacak bir omuz...
Babam.
2 yıldır, hep..
mutluluk ve enerji.
Tozpembe yaşadığım zaman.

Herşeye olumlu bakardım zaman geçtikçe bu rahatlıkta geçti.
Şimdilerde rahatlıkla eksikliğini hissediyorum.
So-rum-lu-lan-dık!
yemek. 2 aydır hazır gıdayla az az ama hiç de sık olmayan bi biçimde besleniyorum. hayallerimi roka, karnabahar, pilav üstü kuru vs. süslüyor.
Kadınımın seksi bacakları. Kalbinin yarısı zaten hep benimle olduğu için onu saymıyorum.
uyku tabiki de.
Birkaç milyon Euro.
Huzurum.
türkçe bilmeyen bazı sözlük yazarları. şuan diye bir şey yok, doğrusu şu an.
Antrenman.
sağlık ,huzur ,yalnızlık beni ve ruhumu anlayacak biri.
Bir diğer parçam. Otursun da karşıma sabaha kadar onu izleyeyim istiyorum. Hoş buluşunca gözüne bakamayan ben nasıl yaparım bilmiyorum. Uyuturum herhalde. O bakmıyorken bakmak daha kolay.
saf şefkat duygusu.
Para, sağlık, aşk yaz yaz bitmez herkesin farklıdır
ailem . özellikle de annem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar