bugün

giden sevdicegin ardindan soylenecek sozlerden biriymis. lakin bunu icten bir sekilde soyleyebilen kisi sayisi cok azdir.

bi zamanlar caninin parcasi olarak gordugun kisiye icten, haykira haykira soyleyemezsin bu sozu. soyleyenler varsa eger cogu, cani cok yandigindan, ayriligi hazmedemediginden veya iliskiye saygisi bile kalmadigindan soyler.

bazen "gidiyorsun ya sen simdi, dur gitme seni cok seviyorum diyecegemi mi sandin?"dir.

bazen "cik artik hayatimdan"dir.

bazen "bit artik bit!"tir.

ve gidenin, hicbir zaman sevgini hak etmedigini, her seyin yalan oldugunu ogrendiginde, icten bir sekilde, haykirarak:

simdi sen gidiyorsun ya, ardina bile bakma; siktir git.
sevdiceğe kesinlikle söylenemeyecek bir söz. söyleniyorsa eğer gerçek anlamda sevdicek değildir zaten.
bomba bir sözdür. demesi kolay, kaldırması zordur.
gidenin gideceği kesinse, arkada kalanın gururu elden bırakmadan söyleyebileceği en samimi sözdür. bunun sevmemekle alakası yoktur aslında, kişi kızdıgı zaman ağzına geleni sayar ya hani, bu da o anlardan biridir işte.

bir de bunun kişimiz gittikten sonraki asaması vardır,
kalan kişi evde tek basına acar radyoyu allah belanı versin söyler, bagırır, cagırır, rahatlar.
giden sevdicegin ardindan soylenecek sozlerden biri olduğu kadar, (m)adamın amına koyan sözlerdendir de.

güce bak..
etkiye, fonksiyona bak!
piüüü...
-şimdi sen gidiyorsun ya
*herkes bana benzicek, biliyorum.
-yok,bence artık sende herkes gibisin
*ne?!
-yani şimdi sen gidiyorsun ya s*ktir git
kız:k
erkek:e

e: şimdi sen gidiyorsun ya
k: eee
e: siktir git!
k: peki...

----- 3 ay sonra ------

e: ben ettim sen etme
k: ...
e: bak erkeğin pişman olmuşu makbuldür.
k: sen şimdi pişman oldun ya
e: eee
k: çokta zikime!
hak edene soylenmesi gereken bir sozdur aslen. gidenin illa da terk eden olmasi gerekmez ama. giden taraf kendin olsan da bu sozu soyleyecegin zamanlar olabilir hayatinda.

ama iste onceden de dedigim gibi, soylemek kolay degildir oyle. en bayagisina bile soyle okkali bir "siktir" cektiginde rahatladigini, hafifledigini hissetsen de yanilirsin. onun siktirip gitmesi hicbir sorunu duzeltmez zira. aksine her sey daha kotuye gider. donusu olmayan yollara girilir belki de.

yine de hak edene soylenmeli ki, kendine gelmesinde bir parca da olsa katkin olsun. baskalarinin da cani acimasin; acitamasin.

insanlar tanidim, cok sevdim. cogu orospu ruhlu insanlarmis, cok sonrasinda anladim. gozlerinin icine bakarak hakaretlerimle ezmek, -eger azicik onuru varsa- yerin dibine girisini gormek, ne kadar asagilik oldugunu yuzune haykirmak istedigim cok insan girdi hayatima. ve cikti. cikarirken arkasindan umarsizca, kaygisizca "siktir git" diyemedigim.
ağızda dolu dolu söylendiği takdirde fena halde stresi boşaltan cümle.
+şimdi sen gidiyorsun ya siktir git.
-o hatayı bi kere yaptım, bir daha yapmam. gideceğim ama bu kez istediğin gibi değil.
+yapma meliha ya...
-şimdi sen gidiyorsun ya,
+ne gitmesi, o da nerden çıktı?
-şimdi sen gidiyorsun ya,
+saçmalama begüm, bir yere gittiğim yok.
-siktir git işte lan, illa sövdürme beni. *
erdal demirkıran kitaplarından birinin ismine benzemektedir.
(bkz: şimdi sen gidecen ya cehendemin dibine git)
en içten uğurlama cümlesidir.
(bkz: hay agzini opeyim)
şu sıralar beynimdeki nöroncukların bağıra bağıra söylediği söz.
bir daha da gelme. düz bir siktirle de gitme, hassiktir olup git. bir daha da ne ara ne sor beni. hadi kendine iyi bak. ya da siktir işte. hayatımı siktin. şimdi siktiğin gibi git. (eski anılar)
söyleyene çok kolay , duyana çok koyar.
içten söyleniyorsa, acayip rahatlatır insanı...
kesssssssssssssss

madem gidiyorsun bura son durak

ne adres ne mektup ne resim bırak

kendinden bir parça bir cisim bırak

sacından bir kaç tel verde öyle git..
(bkz: ağam beni siktir etti)
hazır gidiyon bari bi siktiriver sonra git.
(bkz: diyemedim ya la)
Giden kişilere söylenmesi gereken sözdür.
Gitme diyemeyen insanın sığındığı sözdür.
Sevdiğin insana sırf gururunun dürtmesi yüzünden git demek korkaklıktır.
Acınası bir durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar