bugün

Geçenlerde bir arkadaşın dile getirdiği, ilginç ve cevabı bir o kadar merak edilen sorunsal.

Bence meyilliler gibi. (bkz: yumuşak) ruhlu insanlar sonuçta.

Ayrıca; (bkz: şiirlerin bok gibi olması)
His yoksunu olup his dediğimi de yalnız cinsellikle bağdaştırabilecek yoz yazarların balık gibi atlayacağı başlık. (bkz: şiir sevilmez hissedilir)
Hayır değildir. Şiir sevmek bir kadını sevmek gibidir. Ona aşıksındır.
Cevabı hayır olan sorudur. Aşık olan herkes şiiri diyarına en az bi kerede olsa uğramıştır.
Bir kere aşık ol ve sonra cemal Süreya ya da turgut uyar oku sonra tekrar konuşalım.
diğildir. bu ülkede erkek olmak kadın olmaktan zor sorunsalını da peşinden getiren durumdur.
Şiir erkekse geydir.
Hermafrodittir. Şiir sevme ile cinsel eğilim arasında nasıl bir ilişki kurdun geri zekalı.
(bkz: şiir sevmek gaylikse çak bana harun abi)
Hayır efendim şiir seven erkek köküne kadar erkektir.
Bu başlığı şiir sevmeyen bir yazar algı oluşturmak için açmış olabilir. Lütfen böyle saçma başlıklar açmayalım.

şairsiz ortam,şiirsiz hayat,
ve yerinde sayan bir sanat
katili olur yarınların...
şiir bazen rüya görmektir,
bazen harflerle sevgiye
duvar örmektir..

"içinizde olmayan şiiri hiçbir yerde bulamazsınız". Saygılarımla.
sanmam diyorum. öte yandan şiir aşırı duygu yüklü falan olunca hiç çekilmiyor, her tarafından cehalet fışkırıyor adeta. evet. illa şiir okunacaksa epik şiirler tercih edilmeli. hatta sadece epik şiirler yazılmalı. bir tek onlardaki meseleler abartmaya, duygu yüklemeye vs. değer.
Hiç orhan veli yahut Necip Fazıl ne bileyim bi nazım , taranci , ayhan okumamistir. Ya da hiç sevmemistir.

Muhtemelen ikisi de.
erkekler kanımca şiir okumamalı, şiir yazmalıdır. böylesi daha makbul gibi.
gay olsa eyvallah da aşırı duygusalsa sıkıntı büyük.
Olma ihtimalleri yüksektir.
(bkz: ılık)
(bkz: olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu)
kendisine sorularak cevabi alinabilecek bir sorudur.
Tam bir gaydır. Erkek adam şiirmi severmiş. Tövbe tövbe bacımızdır diyesim geldi.
Bu konularda genelleme yapmaya gerek yok. Seven var sevmeyen var .Şiir sevipte gay olan kim var mk.
değildir.
şiir sev en gay erkek sen olursun.
şiir nedir bilmezsin;
okumadığından da bi habersin
cehaletten sel olur akar,
durulursun.
Lütfen hayalini kurdugunuz veya yaptığınız şeyleri başkalarına isnat etmeyin.
tamam troll olun da böyle zevzek olmayın. kendinize yazık

(bkz: nasıl troll olamadım).
Şiir seven kızda lezbiyen mi olur dedirten başlık.
(bkz: kendi düşüncesiyle uyuşmayan insana bok atmak)