bugün

ceza almasını gerektirmez. sonuçta acılı bi insan o.

azıcık empati kurmak lazım. kardeşi şehit olmuş. kime sövdüğünün ne önemi var.

edit: böyle düşünüyodunuz az önce noldu?
saçma durum zira o kadar küfür edilmesi gereken insan varken mezarda yatan ve biz türkçülerin atasını hedef alması absürt bir durumdur , hakkında cezai yaptırım uygulanmalıdır.
kızılırsa şehitlere ayıp edilmiş olur.

acılı diyorum size acılı. empati kurun.
olmayan eylemdir.
yandaşların boklu götlerinden uydurduğu senaryodur. Öyle olsa bile şahsen ne laf ederim, ne laf edilmesini hoş karşılarım, ne de ceza almasını isterim.

ulan şerefsizler, memlekette hain bitti de bir şehit aileleri mi kaldı uğraşılacak? sizler gibiler varken neden uğraşacak başka hain arayalım ki?
acılı insanın her lafı söyleme her türlü gizli örgütle işbirliği yapma hakkı vardır.

acılı diyorum.
O acıyla pek matık lı düşünmesi beklenmez kızılacak bir durum yok.
Öfke ve acı ayrı ayrı insanı zorlar, beraberken pek bir zordur insan her şeyi yapabilir.
Akp'li demagojisi... bunlar son cirpinislar.
boklu götü 7 haziran'da yediği acılı malafatın acısıyla basur olmuş yandaşların sıçmığıdır...

acılı diyorum... "acılı".. ona göre... hayır o değil, 7 haziran'da bu hele gelenler, sonraki seçimde ne yapacaklar... yani o kadar basur.. muhtemelen daha kalın ve daha acılı malafat... çok kötü fena...
sonuçta abisi acılı olduğundan ötürü pkk ya bile üye olabilir.

mazur görün.
ateş düştüğü yeri yakar diyorum. acıyla söylenmiş hem , bence birileri suçlandığında kim olduğuna değil neden suçlandığına bakılmalı.
kardeşi atatürk yüzünden ölmediği için anlamsız karşılaştırmadır.

akp'yi yalamak için ne kıvrandınız aq..
nerde ne demiş hiç duymadık sallamayın.
(bkz: don t feed the troll)
Kaynak?
atatürk'e neden küfür etsinki o mu çözüm sürecini başlatıp pkk nın şehirde yapılanmasına izin verdi.
1881 yılında doğmuş 1938 yılında ölmüş gelmiş geçmiş en büyük liderlerden birisi. Zamanında nasıl koymuşsa artık adamcağız hala konuşuluyor hala uğraşılıyor. Komedinin tam ötesi.
böyle bir şehit abisi yoktur. pkk'yı ülkede göklere çıkaran atatürk değildir sonuçta.

pkk'lı olabilir. o da şehit değil, leştir.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
Atatürk'e küfreden ceza mı alıyor?
Kardeşinin ölümünden Atatürk'ü mü sorumlu tutuyor?
Atatürk bundan uzun uzun yıllar önce ölmemiş miydi, kardeşinin ölümüyle nasıl bir ilişkisi olabilir?
Bugün olanları sorgulama hakkı olmadığı için "hay ben bu TSK yı kuranın" diye mi küfretmiş?
Ben hiç anlamadım gerçekten.

Topunuzun mantığını skiyim.
atatürk'e hakaret ettiği için ceza almaz, ak itleri sevindirir ama bir başbakana bir cumhurbaşkanına küfretseydi, pkklı, vatan haini felen ilan edilirdi.

böyle orospu çocuğu bir memleket olduk.
Bahtsız bedevi karmalı aktroll uydurması.
Atatürk küfredilmeyi hak eden bir adam olsaydı biz Türk milleti olarak başımızın üstünde taşımazdık. Bu yüzden tabi ki tepki gösteririz ki o acılı şehit abisi de küfredeceği yeri iyi bilir sen yanlış anlamışsındır.
Böyle bir durum olsa bile eminim Atam hoşgörülü yaklaşırdı.
Ulu önder fikrini belirtebilecek olsaydı tek diyeceği "başın sağolsun çocuk" olurdu.
Acı nasıl bir acıdır, kimse görmesin ama empati kurmak gerek.

Küfre gelince neler kimler hakediyor o küfürleri ah ki ne ah..
kimlere küfür ederse etsin haklı şehit abisidir.

not: kemalist değil atatürkçüyüm