bugün

kırmızı doritos nacho yiyen birini canlı sınıfına koymak bile zor. yok abi sıçsaydın bide?
o cipsi yemekle kalmayıp yağlı ellerini sağa sola sürerek hijyenin en dibine koyan adamdırda.
alsın bi lays klasik parasını biz verelim dedirtendir.
ortalığı leş gibi kokutur sığır.
ıett fordcusunun ogludur. rahatsız etmiştir.
sucuk yiyen insandan sonra gözünü seveyim dedirten insandır.
rahatsiz edicidir bir de ses çikariyorsa insani çileden çikarir. Inince yesindir,ölmedi ya.
peynirli doritos yiyorsa eğer ayak kokusuyla eşdeğer bir koku salınır ortaya ve ondan sonra bu koku yedek şoförün kaldığı yerden bile hissedilir durum o derece vahim.
Midesizdir.
cips yerken çıkardığı çatır, çutur, gacır, gucur seslerinin aynısının kemiklerinden de çıkartılması gerekn insandır.
hele ki şu an iki katlı otobüste yemekteyse o cipsi, anasi babasinin gözünün yaşına dahi bakılmadan o anda sikilerek öldürülmesi gereken tiptir.
Cips manyağı biri olarak bu çok sövülen kişilerden biri de benimdir. kokmayan sade cips tercihi ve sessiz yemeye dikkat etmekle onlardan ayrılırım ama.
Çekirdek yiyen yolcunun bir başka türevidir. Çekilmez!
ah bir de ayak kokulu olanından yiyorsa tam dövmeliktir.ibne.
Bir süre sonra dikkatinizi çeker hiç bitmeyecek gibi gelsede son olarak ellerini yalar.
inşallah bir gün metro turizm otobüsüne biner.
Kokmasi ayri bi olaydir ama bi yere kadar tahammul edelebilir. Ama o yerkenki catur cutur ses !!!!! Poseti kafasina baglayalim nefessiz kalsin.
duyarsız yurdum öküzüdür. kendisinden başka kimseyi düşünmeyen anası orospu bir barzodur. ulan hadi cips yiyeceksin git pringles'ın sadesini al ye fakir. hem kokmaz hem çok ses yapmaz. illa yiyeceksen bunu ye. ya da yarrağımı ye.
(bkz: otogar ve otobüslerin vazgeçilmez karakterleri)
Valla ben illa da bir şey yiyeceksem ya kuruyemiş ya da lokum yerim. Ses ve koku yapmayacak insanlari rahatsiz etmeyecek şeyler.
Bunun bir de cipsi kusan tipi var eyvahlar olsun, kokusu hafızama kazındı o günden beri peynirli doritos yiyemiyorum.
kokmasa sorun olmayacak ama fena kokuyor.
Leş kişilikli domuzlardır. Eskişehir'de okumamdan mütevellit ortalama 2 ayda bir 10 saat yol gidip gelmekteyim, yine yolculuklarımın birinde, yanımda oturmakta olan eşofmanlı, saçı sakalı garip, tipinden ev halini gayet tahmin edebileceğiniz bir şahıs cips çıkartıp kokuta kokuta yemeye başladı. Leş gibi kokuyor, herkes acayip rahatsız oldu bir de yetmiyor çocuk 2 cipste bir parmaklarını şap şup yalıyor. O yolculuk bana zehir gibi geçti sözlük. Adam ellerini silmedi bile. O ellerle koltuktaki ekranı kullandı, film izledi. Bunu yapan en az 18 19 yaşında bir üniversite öğrencisi. O eller kazara veya kasıtlı üstüme başıma değmesin diye 10 saatlik gece yolculuğunda uyku uyumadım.