bugün

karizma falan değil lan. böyle karizmanın amına koysunlar.

+kolonya?
-almiim sağolun

sanki uçakta portakal suyu gelmiş önüne.
kek ve meşrubat ikramını kibarca reddetme karizmasının halasının oğlu olan karizma.
(bkz: karizma derken)
tütün kolonyası için geçerlidir. limon kolonyasına karşı yapılırsa ayıp olur.
ihtiyaç molasından sonra oluşan virüsleri temizlemek ya da reddetmek.
astımın yarattığı karizma(!)dır.
en kötü kolonyaların kullanılmasının doğal sonucudur.
-kolonya alırmıydınız?

--hahaha yok sağolun ben fransadan 1500 dolara getirttiğim parfümü sıkıcam elime.

-iyi be n b*k yersen ye.
adam traştan sonra biraz pahalı after shave'ini azıcık sürmüş,karısı da parfümünü sıkmış.şimdi
muavin abim, bunların üstüne, ucuz berber kolonyasını ellere boca etmeye geliyor. olur mu? olmaz tabi.
sonra karizmaymış.sokmuşum böyle karizmaya, sana bir şey olmasın hamdi.
çevrendeki herkes kolonya alınca kokusuna boğulmanla birlikte yok olacak karizmadır.
çevre koltukların avuç dolusu alıp buram buram kokutması sonucu uykunun içine verilir. En iyisi alıp buruna dayamak suretiyle intihar etmektir. Harakiri etkisi yaratır. Karizma getirisi daha fazladır.
kek ve kahve almamanın karizmasıyla boy ölçüşemez. adam resmen ağır zengindir.
"çay mı kahve mi?" sorusuna "su" cevabını vermenin karizması kadardır.
astım olduğum için kokusuna bile tahammül edemediğim,üstelik kolonya koklamak zararlı oldugu halde "dök abi dökk" diye burunlarına dayayarak kokusunu ılıklerıne kadar cekenlerin oldugu düşünülürse;almamak daha hayırlıdır.üstelik" ihtiyaç molasından sonra oluşan virüsleri temizlemek ya da reddetmek" ( sanırım ihtiyac molasından sonra ellerini yıkamadan olay mahalinden ayrıldıkları için,otobüste gelen kolonyayı reddetmeyeyim mantıgıyla hareket edıyorlar)
havayollarından alınan kolonyalı mendili başka ortamlarda kullanma karizması da vardır bunun.
sevilmediği için alınmamakla beraber karizma oluşturuyorsa "eyvallah" denilecek durum.
(bkz: artist seni)
karizma kavramını sorgulamama neden olan durumdur.
(bkz: Nerede beleş oraya yerleş)

Bedava olan her şeye de yerleşmeyin.Aman diyim!
kolonya kokusundan hoşlanılmadığı için sahip olunan karizmadır. ama adi arkadaşınızla yolculuk yapıyosanız sizin sevmediğinizi bildiği halde itlik olsun diye üstünüzden doğru akıttırarak ister o kolonyayı.
kolonyalı mendil alan kişi. ne karizma ama.
beş altı yıl önce kolonya kullanıp kör olan insanların haber olduğu günlerde, tam tersine otobüste tutulan kolonyayı reddetmeyen kişiler karizma yapıyordu.
bir kere almadın mı, bir daha hiç kendini alamadığın denyoluk.
sırf karizma yapmamak için alıyorum.
ben bir keresinde mendille birlikte topkekide almadım esenler dolaylarında alkışlar eşliğinde uğurlandım.Teşekkürler ÖZKARDEŞLER TURiZM.