bugün

belediyenin inşaatlar ve tamiratlar için, yol yapımları için ayırdığı boru hattı. fiyatı normalin neredeyse 10 katıdır.
binadaki iskan probleminden dolayı, 1 seneyi aşkın süredir metreküpüne 8 tl ödediğim, sayın belediye balkanımız topbaş ve avanesine hakkımı helal etmediğim, etmeyeceğim sudur.
son günlerde, Sağlık Bakanlığı tarafından sıkça vurgulanan, en kaliteli marka suların dahi zehir saçtığı bilgilendirmesi ile popülerlik kazanan içme suyudur.
bahçelievler belediyesi imar müdürü sayın timur tüzer in, iskan başvurularında talep ettiği taban rüşvet fiyatının yüksekliğinden iskan alamayıp onlarca daire olarak, belediyeye yüksek fiyatla söğüşlendiğimiz su dur efendim.
zehirlenmeme sebep olmuş sudur. ishal ve kusma hat safhada. ölüyorum galiba sözlük.
ishal ve kusma salgını var. şebeke suyunun suçu olduğunu sanmıyorum. yakın zamanda bayramlaşmadan gelen suriler size bayram hediyesi getirmiş. geçmiş olsun. allah şifa versin.
Çok susamışken bir yudum su yok mu da ciğerlerim bayram etsin diye iç geçirirsiniz. Daha sonra bir damlama sesi anağm o da ne terkoz suyu mutfakta lavaboya damlıyor. Usulca yanaşıp avucunuzla içersiniz membayı lakin çok sıkıntı olacak bir şey olur su da kireç, arsenik, demir allah ne verdiyse vardır ve ağzınız buruşur paçalardan akar. Işte o zaman anlarsınız ki bu diyar terk edilmelidir diye. işte her şey iyi güzeldir fakat benim gitmek için param yok. Uçak biletleri beni mahvetti.
Geçen mecburiyetten şebeke suyu içmek zorunda kaldım içmez olaydım bile bile kendini zehirlemek gibi bişey bu. Uzun zamandır Qnet in homepure su filtreleme cihazını kullanıyordum şebeke suyunun vahim durumunun farkında bile değildim ya da pi suyuna en yakın suyu verdiği için o tada alıştım lezzetin farkına vardım da bana şebeke suyu beter geldi. Plastiklerden su içmeyi de bıraktım kesinllikle aklı olan içmez kokladığınızda bile içmemeniz gerektiğini söylüyor aslında bu sular. Ve şu virus salgını varken de özellikle dikkat edin ne içtiğinize yediğinize benden söylemesi. ülkemize de geldiğini düşünüyorum her ne kadar resmi bir açıklama yapılmamış da olsa.
Istanbulda da kireç aldı yürüdü. Normalde belli olmuyor ama yemek yada çay için şu kaynatınca zirve yapıyor.