bugün

Ouikel 10000 isimli telefon. Bataryası adından anlaşılabileceği gibi 10000 mah. Yani şarjı yüzde 30 olsa bile Samsung'un 100 u kadar gidiyor.
samsung note 4.

bu entry samsung cihazimdan gonderildi.
kesinlikle samsung değildir. sabah 7 de kalktım şimdiye kadar oynadım 3 saatte şarj %40. olmaz olamaz.

note 4 ten gönderildi.
Benim telefonumdur.

ilk aldığımda bunu çektim kenara, dedim bak, öyle giderken sağa sola bakma, yalpa yapma, önüne bak efendi gibi git.

Hala sözümden çıkmaz kerata.
Gönül isterki iphone fakat kendileri prizden çekmeye izin vermemektedir.
Samsung s3 neo gerçekten iyi gidiyor, böyle hemen bitiyor yani.
(bkz: Huawei Ascend Mate 2)

Ben demiyorum, profesyoneller diyor. Alette 4050 mah pil var.
Windows Phone uygulama kıtlığı olduğu için pek uğraşmıyorsunuz telefonla batarya uzun süre gidiyor güncelleme deseniz hak getire.
Note telefonlarindan cok memnunum. Note 2 de oyleydi 3 de oyle.
tabiiki iphone 6.
lg g3'tür. bir kere şarj ediyorum ve aktif kullanımla bile 1 gün gidiyor.
10.000 lik yürüyen araba akülerini saymazsak lg g2'dir. 3.000 bataryası ve 1080p ips ekran ile şarjı 1.5 gün gitmektedir.
sony xperia z2 sanırım. sabahtan akşama kadar kitap okuyorum oyun oynuyorum mesajlaşıyorum, 7 saatte %60 sarj anca yiyorum.
Sony Xperia z2.
5s im var memnunum.
Lg g3 değildir.
görsel
"iyi" yerine "uzun süre" yazılarak giderilebilecek bir anlatım bozukluğuna sahip cümledir.

iyi gitmek ne lan.

"hadi koçum, iyi gidiyosun böyle devam et..."
kesinlikle yeni lenovolardır. hatta dalga geçer gibi bataryanın orada diğer akıllı telefonları şarj edebileceğiniz bir girişi vardır. (bkz: 150 gramın 149 u billur)
Sony Xperia z3. Birtek sarjından memnunum çabuk doluyor 1.5 günü rahat çıkarıyor.
Edit: mesela şuan yüzde elli sabah yüzde yüz dü takmasam rahat yarın idare eder beni Wifi falan açık olarak hemde.
Sony xperia e4. Telefon bir buçuk saattir elimde daha yüzde 13 şarz yemiş. Gece yatarken yüzde 2 ile bırakıyor sabah bi kalkıyorum elf gözlerim neler görüyor halen yüzde 2. Ucuzda bi telefondur ama akıllıdır.
Sony harici çöp telefonlar.
Samsung ve apple harici büyük firmaların telefonlarının batarya ömürleri sağlamdır. Ama siz deli gibi kullanacaksanız hiç bir telefon bataryası size dayanmayacaktır.
Sony Xperia z ultra kesinlikle tek geçerim..
Kesinlikle lumia 925 değildir . Almayın aldırtmayın. Lumianın amiral gemisi tarzında ki telefonlarına bakınız.
güncel Önemli Başlıklar