bugün

Umutlar başka bahara kaldı, sanki.
Neyseki yaz kış bir sahil kasabasında yaşıyorum biz yine erkeksi bayan buse ile akıcaz dimi kızzzz....
Bir miktar kalbimi inciten durumdur. Bundan daha kötü ne olabilir diyordum, kep atamıyorum. Tabi ki meydan can pazarıyken dert edilmemesi gereken bir konu ancak 18 yıllık eğitim maceramın öcünü kepimi uzaya fırlatarak çıkarmak isterdim. Ha daha kötüsü ise yaza işsiz başlıyor oluşum.

Geçen yaz plajda sabahtan akşama kadar yanıp kitap okurken bu yaz işsiz oluşum biraz üzdü tahmin edersiniz ki. Önümüzdeki yaza güzel bir yurtdışı olur belki. Umudumu kaybetmemeliyim.
evde olduğum zamanların kalitesi pek değişmeyecek olsa da bu zaman öldürme huyumun bir "seçenek" olmaktan çıkıp mecburiyet haline gelmesi ile psikolojik olarak buhranlara sürükleneceğimi düşündüren gerçek.
Tatilcileri, deniz kum güneş üçlüsü için en sevdiğini dahi çiğneyip geçenleri üzen durumdur.

Beter olsun yazcılar. Biz kışçıyız!
Yav ne güzel yazın 3ay garsonluk yapacaktım ondan olduk iyi mi. Bari ramazan bayramında açılsa en azından ekstraya gider güzel para alırdık ama yaş gibi duruyor.
Deniz dibinde yaşayıp geçen yaz hiç denize girmemiş biri olarak söylüyorum kafama sıçim.
ayak fantezisi potansiyelini azaltan gelişme.
Temmuzda hatta harizanda oteller açılır.