bugün

Gidip leyla ile mecnun (maymun) izleyen ve onlara gülen rezillerdir.

Adam bi recep ivedik fırtınası estirdir be! Herkes onun taklidini yaptı ve siz onu hala komik bulmuyorsunuz! Rezil kepazeler!
kişiden kişiye değişebilen bir zevktir, sen şahan'ı komik buluyorsun diye herkes komik bulmak zorunda değil, aynı şekilde cem yılmaz, ata demirer ve diğer tüm komedyenler içinde geçerli bu, genelleme yapmak için çok yanlış bir konu.
Louie Anderson ı sahnede görmüş olması muhtemeldir o kadar kahkahadan sonra daha gülesi bile gelmez tüketmiştir hepsini geçen gün.
başlık sıçmaktan daha iyi bir şey yapandır.
şahan gökbakar'ın herkes tarafından komik bulunmak zorunda olduğunu savunan kişilerin komik bulmayanlara söyledikleri şeydir.
o kişiler arasında ben de varımdır. rezil olup olmamak pek de mühim değil, sonuçta zevkler tartışılmaz.
komik mi ki?
genel cem yılmaz izliyicileri tarafından komik bulunmaması gayet doğal.
rezilliğiyle gurur duyan rezildir.
rezil olmayan rezildir.herkesin şahan gibi beleş para kazanana bir insana mal gibi para vermesi gereksizdir ki aklı olan bu eylemde bulunmayacaktır.asıl izleyen ve beğenen rezilin dik alasıdır.
rezil değildir de komik buluyordur kesin. komik bulmayan yoktur sadece herkesin benim pipim küçük değil demesi gibi toplumdan saklanan bir şey oldu şahan ı komik bulmak. neyse ben komik buluyorum.
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
cem yılmazı daha komik buluyordur.
musluman degildir. toptur.
Cem yılmaz esprileri yapan rezillerdir.

iğrençler!
(bkz: rezil sensin şahan gökbakar da sana girsin)
osurup,geyirip küfür etmek olaylarının eğlenceli gelmediği kesim evet galiba reziliz biz.
osurup, geyirip küfür etmek olaylarının eğlenceli gelmediği kesim evet galiba reziliz biz.
Herkesin espri anlayışını bir saymanın yarattığı rezillikten daha yüksek olmasa gerek.
bir tarafta surekli tukurerek, sisman bir kizla yuvarlanip, pizzayi durum seklinde sarip, taverna'da ruslarla dans ederek guldurmeye calisan, konusu olmayan, bir kiz ile erkek arasindaki kavgayi bize aktaran film.

diger tarafta devletin anormal kurallari yuzunden raki, sarap, tekila gibi ickileri uzum incir erik gibi meyveler ile sembolize eden, her bolumunde farkli mesajlar veren, oyuncularin agizlarindan lan kelimesinin bile cikmasinin yasak oldugu ama buna ragmen yeri geldiginde aglatan yeri geldiginde gozlerden yas gelene kadar gulduren bir dizi.

zevk ve bakis acisi meselesi tabi. kisiden kisiye, kitleden kitleye degisir.
Öyle bir rezildir ki bu Ajdar gibi bir hiperstarı da kötüler bu rezil idam edilesidir vurun bu rezili.
Ayrıca (bkz: biri bana mı seslendi)
normal insanlardır. bir insan şahanı itici ötesi bulabilir, izlemezsin olur biter yada en olmadı şahana bir iki laf çakarsın kapanır

ama ona gülen kitleye yönelik yapılan linç iğrenç ötesi bir boyuta geldi asıl tepki gösterilmesi gereken nokta bu

kendini zeki zanneden bir dolu asalak, şahanın filmlerinde o dalga geçtikleri şeyleri yaparak hakaret üstüne hakaret etmekteler o kitleye

kısacası entel gibi görünmek isteyen yüksek sesli bir mal sürüsüne gösterilmesi gerekli asıl tepki

yoksa isteyen güler isteyen gülmez amk bize ne..
espriden anlamayan rezildir.