bugün

kabul edilmesi gereken gerçektir. dikkat şahan çıkabilir, kime diyorum ben, recep ivedik serisi, tosun ile yabancı damat gibi başyapıtları vasıtasıyla koltuklarımızı tuvalet kağıdıyla tanışmıştırdır. kendisini komedyen olarak nitelendirmektedir ve bu konuda da herkezden iyidir.

beyaz yada okan bayülgen (bkz: okan bayülgen e okan diyen kız) kadar iyi şovmen olmasa da onlardan çok daha komiktir.
(bkz: güldürme beni şahan)
''Dikkat şahan çıkabilir'' den sonra palazlanmıştır. Para sıçmak için komedi sıçmaktadır.
doğrudur efenim. ama eksiktir cem yılmazdan sonra en komik olan kişidir kendisi.
sadri yıldızdan sonra denilirse belki. adam uçuyor olm var mı ötesi.
(bkz: cem yılmaz)
insanın kanını dondurabilecek cümledir..
(bkz: borntodance türkiye nin en komiğidir)

not: sen beni güldürdün ya tamamdır. en komik sensin.
cem yılmazın öldüğünü düşündüren fake dir, Üstünkörü söylenmiş bir şey dir.
ne yapalım abii yapıyoruz kakalıyoruz embesillere mantığıyla komedi sıçan yaratıktır..iğrençtir..hatta recep ivedikten bile iğrençtir..
(bkz: şahan gökbakar ın komik olması)
(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)
subjektif bir önermedir.
7-18 yaş arası kişilerden sıklıkla duyulan ifade. ne yapsın garibim, kemal sunal, halit akçatepe vs. gördü mü ?
recep ivedikten öncesi. * (bkz: dikkat şahan çıkabilir) recep ivedikten sonrası. *
(bkz: hadi ordan)
(bkz: ajdar en güzel sesi olan sanatçımızdır)
komedi yeteneği konusunda benim çok fazla içimi kıpraştırmasa da dram yeteneğinin güçlü olduğuna "buğra" adlı kısa filmiyle beni inandırmıştır.
(bkz: Cem yılmaz) dahil daha bir çok kişiden önce geldiği gerçektir . yarattığı recep ivedik karakterine bakarak söyleniyorsa tamamiyle yanlıştır .
cem yılmaz'ın bir tat bir doku serisinden ve ata demirer'in tek kişilik dev kadro gösterisinden habersiz olan kişi söylemidir.
(bkz: ay ben gülerim)
olaya yiğit özgür'ün bir eseriyle dalmak gerekirse;

(bkz: hiç güleceğim yoktu)
(bkz: hem de hiç)
(bkz: anlıyor musun beni) *
Yanlış olduğunu düşündüğüm, Şahan Gökbakar'ın Türkiye'nin en komiği olduğunu savunan önerme.

Efendim komiklik göreceli bir kavramdır. Zira toplumdan topluma, kişiden kişiye... vs değişkenlik gösterir. Şahan komik mi? Kesinlikle evet! Peki şahan en komik mi? Kesinlikle hayır! Paki en komik kim? Yok öyle biri!

Bir büyük komedyen aramak gerekirse yola Kemal Sunal gibi, Şener Şen gibi, ilyas Salman gibi, Levent Kırca gibi büyük ve kendini kanıtlamış üstatlardan başlamak gerekir. Zira komiklik o güne özel olmayıp da yıllar sonra hatırlanacak işler yapıldığında değer kazanır. Recep ivedik serisi rekoru kırılana kadar en çok izlenen türk filmi olarak kalacaktır. Ben de izledim ve çok güldüm. Ama Recep ivedik elli yıl sonra da hatırlanacak mıdır? işte bu tartışılır.
kesinlikle katıldığım önermedir. şahan gökbakar ne kadar ezik olduğunu belli ettikçe benim şu ülkede gördüğüm en büyük komiklik olarak kalacaktır. Lafım ivedik'li filmlere değil. Fakat lafım yıllar önce Bahçeşehir üniversitesi'ndeki bir söyleşide çok büyük bir ayıbını gördüğüm Şahan Gökbakar'a. Bu adam ona şakayla karışık sorular soran bir grup genci çok fazla güldükleri ve eğlendikleri için herkesin önünde azarlayarak salondan dışarı attırmıştır. Gerçekten kendisi o kadar komiktir ki yaptığı davranış o gün tüm öğrenciler tarafından yuhalanmıştır.
"Dikkat edin o tahtta ben varken oturmayın." deyişini hatırlatır cem yılmazın.
yanlış bir önermedir. şahan gökbakar bir recep ivedik ile cem yılmazdan komik değildir. film ve gösterilerde sadece küfüre gülen yurdum insanları bu tespiti de yapar.
Dikkat şahan çıkabilir çok iyi program olasa.Cem Yılmaz varken şahan Türkiyenin en komiği değildir.
Hangi Türkiye ki orası. Biz mi bilmiyoruz.