bugün

ne yapılabilir bilmiyorum. allah düşürmesin.
(bkz: Morfin)
bir şekilde boynunu kırmak.
1 elham 3 kuluvalla oku dokunmazlar. ateisler madde elektron falan açıklarsa belki .s ikna ed.. neyse sıktıret
çatışmaya giderken bir tane mermiyi filmlerde olduğu gibi cebine koyup yakalancağını anladığında namluya sürüp kafana sık ellerine düşmekten iyidir.
işaret parmağınızı havaya kaldırın "allahuakbar" diye bağırın, yanınıza gelince " elhamdüllahhh" diye bağırıp sarılın onlara. Bu şekilde ölümden kurtulabilirsiniz.
kelime-i şehadet getirip elinde hiç silah olmasa bile hücuma geçmektir. müslüman olsan da olmasan da sonunun ne olacağı belli. o sebep ile saldırarak en azından şerefinle ölmeyi garantilersin. belki kurtulurum diye teslim olursan sonunda mürted damgası yiyip ne şekilde katledileceğin belli en azından kendini silah ile normal şekilde öldürtene kadar saldırmak en iyisi. belki yanında götürürsün bir kaçını da kim bilir..
kelime-i şehadet getirmek işe yaramaz çünkü bu ibineler "firavun da son nefeste imana geldi ama kurtulamadı" gibisinden bir şeyler anlatıp, yine kuran'da onu anlatan ayetleri okuyup yine idam ederler sizi. adamın sikinde değil ki, kafaya koymuş seni idam etmeyi.

adamlara saldırıp en azından mücadele içinde ölmek en iyisidir gibime geliyor. kuzu kuzu kafanı kestireceğine, belki birine bir yumruk mumruk sallarsın amk, gözünü morartsan o da kardır. hem de şehit sayılırsın dinsize karşı hayatın için mücadele ederken öldüğün için.
(bkz: benim amcam milletvekili) (bkz: sen benim kim olduğumu biliyor musun)
Eline düşenin cinsiyetine göre durum daha da iğrençleşebilir.
Tekbir, ben de müslümanım abi ayağı, sizi destekliyorum bırakın sizinle savaşıyım allahın aslanları ve kapanış.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar