bugün

mangal sonrası yağlı elleri silmek için kullanıldığın da inanılmaz sonuçlar verir elleri temizler ve mis gibi de kokar üstüne.
içinde barındırdığı kimyasal maddelerden ötürü zararlıymış.
alkol içerdiğinden yüz temizlemek için tercih sebebi olmaması gereken temizlik şeysi.gıpır gıpır kurutuyor değdiği yeri acayip yapıyor.
paketinden çıkartıldıktan sonra önce el ve yüz olmak üzere vücudun belirli kısımlarının temizliğinden sonra masa, klavye, ayakkabı ya da torpido gibi yerlerin silinmesinde kullanılan işe yarar bir alet.
her kızın çantasında bulunması gereken şey. gerektiği zaman hayat kurtarır.
Her annenin başucunda duran mendildir.
Arkadaş ortamında çıkarılmayacak 3 şeyden biridir
(bkz: sigara)
(bkz: sakız)
(bkz: ıslak mendil)
sürü psikolojisiyle hareket eden hijyen ürünüdür. bir tane çekersiniz on tanesi gelir; asla tek çıkmaz o poşetten.

endüstri mühendisleri bir çözüm bulsun şuna.
plastik harikalarından biri. genelde "dokunmamış polyesterden"* mamul olup çoğu jojoba fragransı ile parfümlendirilmiş alkollü suya bandırılarak ıslak hale getirilir. bazen de bu limon kolonyası olur. alkolsüz modellerinde de alkol vardır, ama alkol etanol değildir, izopropil alkoldür. tabii bunlar iyi kalite olanları. kötü kaliteleri bildiğin su. bu mendilin "ıslağı" kaçmasın diye aluminyum lamineli polietilenden bi de dış ambalaj yapıp kapattılar mı bu mendil sana aylarca gider.
arkadas ortamlarinda cikarilmamasi gereken zimbirti. Ihtiyaclari yoksa bile kullanasi tutuyo milletin.
okulda birin elinde görüldüğü an 5 saniye içinde biten temizleme aracı.
gecici temizlik hissi veren mendil cesidi.
eldeki kiri, yaymaya ve ele iyice yapıştırmaya yarar.
neyle ıslattıklarını merak ettiğim mendil çeşidi.
ayakkabının tozunu almaya da yarayan modern zaman vazgeçilmezlerindendir.
Yaz günlerinin vazgeçilmez minik dostları. Habire terleyen oranızı buranızı, yapış yapış olan masanızı kısa bir süreliğine de olsa temizler, serinletir.

Otobüslerde dağıtılanları değil iyi markalarınkini kullanmalısınız ki bir işe yarasın.
Diğer adı: serinletici mendil.
bunla temizlik yapan kadınları samimi bulmuyorum. Kadın dediğin ıslak bezle temizlik yapar! Islak mendil tembelliktir.
ıslak mendil diyince aklıma mendix her yere giderix geliyor nedense.
ıslak mendil paketinden eğer ki bir gün sadece bir tane mendil çıkartırsam, o günden sonra dünyayı fethetme planlarıma başlayacağım.
Evde yoksa sevişmeyi erteleticek temizlik maddelerden sadece bi tanesi. Kolonyali mendil .
(bkz: yağ çekme aracı) Bayan öğretmenin 'Hayır almayayım' demediği tek ikramdır. Sözlü öncesi bolca bulundurmak, uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye edilir.
modern çağın seriliğiyle uyumluluk gösteren temizlik aracı.

ayrıca; modern çağın nasıl olur da hızlı tükettiririzz düşüncesinin vücut bulmuş hali.

açarsın bir tane almak istersin ama ikinci mendil çoktan çıkmıştır neyse derken üçüncü mendili diğer ikisini sarmak için kullanırsın.

tamamen bir soygun. arkadaşım nefret ettim lan sizden. bir tane istiyorum hayır bir tane almak için diğer ikisini ikna etmek zorunda niye kalıyorum.
girişindeki piyano sololarında sanki, o notalara basan parmakları hissettiğiniz, bünyeye salgıladığı duyguları ise tarif edemeyeceğim zannımca eşsiz ümit besen şarkısıdır.

ıslak mendil'ini kullanmış olduğun kağıdın da duruyor ya anılarının arasında hey gidim, bu parçanın sözlerine bakıp, ayrılık nağmelerine gömüyorum kendimi. sonra bir ayrılık volta atıyor, bir vuslat. hangisi gerçek, hem ''nasıl unuturum sevgilim seni?'' hem de, ''ölüme götürür hasretin beni?''.
Büyük icatlardan birisi. Günlük yaşantıda bir parça.
güncel Önemli Başlıklar