bugün

ırkçılık vatan , millet , ırk aşkı ile yanmanızı sağlarken mermer gibi sert olmanızı sağlar.

ırkçılık güzeldir.
bu başlık bu sözlüğün artık yarrağı yediğini gösteriyor.
Saçma sapan konuşmayın ya . Almanya'da evlerinde yanarak boğularak ölen insanlardan biri annen baban olsaydı ırkçılık hala güzel olur muydu ?
Bir zamanlar biz de o ırkçılığı gereğince yapsaydık eğer şu anda beslediğimiz kimseler bize hainlik edemeyeceklerdi.
Candır.
Yaptırtanlar utansın.
kürt ırkçılığı yapmayan vatan hainidir.
(bkz: tahminen yine malum ırk)
Yanlış düşüncedir.size zarari veya ihaneti olan bir topluluk veya ırktan nefret etmek başka bir şeydir, salt ırkçılıksa bambaşka bir şey, hatta hastaliktir.
üzüm üzüme baka baka kararır. karşındakinide kendin gibi yetiştiriyorsun böyle devam...
''vatan ne türkiye'dir türklere, ne türkistan.
vatan büyük ve müebbet ülke;turan.''
(bkz: ırkçılık insanlık suçudur)
''yurdumu ve ırkımı seviyorum, onun içindir ki türk ırkçısıyım''
B. Begude!!!
katıldığım gerçektir.

lamı cimi yok, lütfen bi bak etrafına (nerede ikâmet ediyorsan) ve taktığın o gözlüğü bi çıkartıp bak bi dünyaya, göreceksin ne kadar gereksiz kitleler yada kabileler (biliyorsun işte yorma beni) var,

no racism sloganı ile ortalığa çıkan kurum/kuruluş alayı bildiğin en sağlam ırkçılardır bunu bil, günümüz global düzen bu şekilde işliyor, mesele söylenen değil yapılandır/icraattır bunları iyi gözlemlemek ve analiz etmek gerek, bunları yapabiliyorsan zaten dünyanın ne bok bi halde olduğunu kavradığın noktaya yaklaşmış oluyorsun.

konudan saptım, ırkçılık güzeldir evet güzeldir fakat bunu nasıl uyguladığın önemli, IŞiD gibi olacaksa hiç başlama bence, kendinden ve etrafından uzaklaştır yeterli.
güzellik gorecelidir. ırkçılık bir sanat değil insan ayibidir.