bugün

çok bayık bir yer olur.
ne kadar mal varsa toplanacsğı sözlük olacaktır ama buna izin verilmez.
(bkz: ulan allahın kürdü)

bu başlığa müdahale etmemesinden suçlamayı hak eden sözlük.
gurur duyuyorum.
ulu dağ sözlüğün tanrı dağ sözlüğe çevirilmesini burada oylamaya açmış bulunmaktayım.
hitler was here.
(bkz: kürt lütfen)
Türk ırkçılarının gerçekleşmeyecek hayalidir.
88 was here.
Alman ırkçılığı tarihe gömülmüş olabilir, Türk ırkçılığı ise devam ediyor birader. Kimse bizi susturamaz, durduramaz.
Ardında milyonlarca ölü bırakmak sureti ile sıfırı tüketen sosyalizmin ayağına burada bize akıl öğretenler ise anca konuşurlar. derdi olan alsın sopasını satırını, hadi sokağa. orada gelin vuruşalım sıkıyorsa.
ırkçı 11.nesil yazarlarla dolu bir sözlük olmuştur.
(bkz: karısını patronuna ayartan erkeklerin zeki olması)

Ahlak düzeyi bu seviyede olan sözlükte gerçekleşmesi olağan şeydir. Sonuçta ikisi de insanlık dışı şeyler.

Nerden bağladın demeyin, öyle. Sözlükte ki Seviye belli çünkü.

Peşin edit: üstteki bkz. Troll başlığı diyecekler için bir bakınız daha.

(bkz: dervişin fikri neyse zikri de odur)
Türkiye,Türklerin türkçe yazarak ırkçılık yapması ne kadar değil mi Türkiye-Türk.
Ülkemde ne mutlu Türküm diyene! Demek ırkçılık oldu. Şu tatlı su humanistleri yuzunden.
ırkçıyız, ne olacak ?
Hastalikli gerizekalilarin içinde bulunacaği sözluk olacaktir. Bir kere isminde cisminde hayir yok. Insanlik duşmanlari kisaca bunlar.
ekşi gibi terörist olmaktan iyidir.
çoğu yazarın ırkçı olduğu gözlemlenmiştir. lakin tamamına ırkçı diyemeyiz. zira öyle ya da böyle bizde bu sözlükteyiz. ekşi gibi terörist olmaktan iyidir diyen kişiden bin kat daha rabia olanların ekşide olduğu da bir gerçekken kalkıp ekşiyi külliyetiyle terörist yapması tamamen mesnetsizdir. rabia olmak kolay değilse s.git tahrir meydanına ne işin var burda üfürüyosunda üfürüyosun.
ırkçılığında bir samimiyeti olur kluks klan gibi yarak kürek gibi ama yok. arabic, türish ve anglo türkish sakson hayat yaşa sonra ırkçılık için entry yaz. sonra kalk kendi ırkından olsanlara söv. sonra bidaha kalk tekrar yat, tekrar yaz. ne güzel ırkçılık amk bu.
en yakın zamanda tengriden kut almış öz türk yazarlar tarafından bir ihtilal ile gerçekleşmesi muhtemel olaydır. olmasını dört göz ile bekliyoruz.
bayılıyorum buraya. evet.
foişkler,

not:kürdüm
Abartırlar genelde lafta olur.
geleceğin subayları , bilim adamları ve teknokratlarını barından efsane sözlüktür , saf ve asildir.
afkuranların hayalidir. çok beklersiniz hahahaha.
ırkçı uludağ sözlük milliyetçi insanların toplandığı sözlüktür. türkiye toprakları üzerinde türküm diyorum, tepki alıyorum. bunu hiç sörun etmiyorum. türkçüyüm o kadar.