bugün

Hastalıklı akp kafasının yeni marifetidir.

https://www.sozcu.com.tr/...seyhin-huzurubda-6382134/

Şu rezillerin haline bir bakın! Aile işletmesi gibi babadan oğula şeyhlik tevarüs ediyor, bunlar da mirasyediye itibar etmek için kuyruğa giriyor.

Ruhban takımında bile ruhbanlık babadan oğula tevarüs etmez, bu kafirler, bu münafıklar, bu müşrikler "allah dostluğu"nu babadan oğula tevarüs ettiriyorlar!

(bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması)
görsel
Rezil münafık yobazın havlamasına vesile olan ithalattır.

Efendim ben ateistmişim de Allah dostu kimdir ben mi bilecekmişim de..

Ulan hiç değilse senin gibi bir münafık, bir müşrik değilim. Nasıl görünüyorsam aynen öyleyim. Fakat sen ebu cehil'den de daha müşriksin.

islamda babadan oğula tevarüs eden Allah dostluğu rütbesi var mı ulan? Soru bu, lafı bulandıracağına dosdoğru cevap ver de görelim.
akp iktidarında yeni bir şey değil...

daha önce de suriye'den şeyh ithal etmiştik. hatta suriyeli şeyhi komple tarikatıyla birlikte ithal ettik, bu suriyeli tarikat için gaziantep'te araziler tahsis ettik, şimdi oraya külliye kuruyorlar, yakında orada bir tarikat kasabası olacak.
(bkz: suriyeli haznevi tarikatının saray yaptırması)

suriye'den ithal ettiğimiz bu tarikatın gerçekleştirdiği etkinliklerde de milletvekilleri ve hatta bugün bakanlık yapan bir şahıs, suriyeli şeyhin elini öpmüştü.
(bkz: tc adalet bakanı ve haznevi tarikatı buluşması)

işte suriye'den ithal ettiğimiz bu tarikat, bugün devlet tarafından resmen kanaat önderi olarak kabul ediliyor, kamu görevlileri onlardan kanaat önderimiz diye bahsedip resmi etkinliklerde birlikte yer alıyorlar.
(bkz: tarikat şeyhi ile yüzme havuzu temeli atmak)

işte bu ıraklı şeyh de sultanbeyli'ye yerleşmiş. sabahattin zaim üniversitesi kendisine has oda tahsis etmiş.
haberin alt metinlerinde o kadar çok şey gizli ki, cumhuriyetimizin temellerine nasıl dinamit yerleştirildiği ortada.

bir de başlıkta hala gelmiş biri allah dostu vb zırlıyor.

ulan zirzop, sen hangi şeyhin, şıhın allah dostu olduğuna şahit oldun?
onlar allah'a dost değiller, senin cebine dostlar ampul kafa. yıllardır sömürülüyorsun hala kalkmış şeyhleri şıhları savunuyor müptezel.

hayır savunduğu sözde şeyh de ıraklı üstelik. allah sizleri ıslah etsin beyinsiz sürüsü...
geri kalmış ülkelerin nedendir bilinmez islamı din olarak almaları nasıl bir tesadüftür arkadaş? bana göre bir ülkede dini öldürecek bilinçli bir toplum oluşmadıkça, daha çok osmanlı'cılık oynanır...
Yıl olmuş 2021 hala şeyh şih bu ne ya.
bir de bu numuneler çıktı. radikal islamcı yabancı tipler niye geliyor bu ülkeye gerek mi var diyoruz, "islam düşmanısınız" diyor at yarakları. sanki islam dini babalarının malı.

lan bu şeyh şıh tayfası daha kutsal topraklara gidemiyor allah a şirk koşma (töbe haşa) nedeni ile kafaları kesilecek diye. sizin gibi aveller de bunları el üstünde tutuyor işte. üstüne bir de dini bütün bizim gibi insanları islam düşmanlığı ile suçluyorsunuz bunların yüzünden.
Tüm şeyhler gibi dolandırıcı bir hırsız ithal etmektir.

Ben demiyorum, meslektaşı söylüyor.
https://odatv4.com/is-cig...anik-olun-21042117_m.html

https://odatv4.com/devlet...aret-etti-19042101_m.html

işte bir memleketi yobazların eline teslim etmenin sonu budur.
Yerli ve milli şeyhler varken buna ne gerek var.