bugün

l manyak'ın en son sahifesinde yer alan karikatürümüzün kahramanı. elektrikli testereye karşılıksız büyük bir aşk besler. testere necmi ile arkadaş olmasından korkuyorum.
(bkz: üzeyir garih)
cengiz üstün adlı çizerin var ettiği, elindeki testereyle maceradan maceraya koşan, kaşlarına kurban olduğum sevimli kahraman. şu anda nadiren de olsa lombak ta karşımıza çıkar. son maceralarından birinde maça gitmiş, kafasına top çarpması sonucu şutu çeken arkadaşı ortadan yarmış ve son karede kafasında yarım top ve yanlarında arkadaşın iki parçasıyla poz vermiştir.*
kendisini kızdıran insanları elektrikli testere ile kesip öldüren çizgi kahraman. öldürdüğü bazı insanları mangalda pişirip yediği olmuştur.

görsel

(bkz: jeffrey dahmer)
(bkz: stihl)
eski caravan şimdiki dorock personeli.8,9 yıl evvel caravan'a ilk adımımı attığımda bana son derece candan yaklaşmıştır.bu cok onemliydi cunku etrafımda utanmadan kafa sallayan manyakları ilk kez gorunce hem korkmus hemde gulmustum.bu yuzden o anı ve uzeyir abiyi unutamam.ne zaman gorulse ya kavga eder yada kafası guzeldir.tam bir metalkafadır.5,6 yıl once yılların rock bar garsonu sıfatıyla başka bir rock barda kız arkadaşıyla gormustum. (bkz: bachus rock bar)dumur olmustum cunku rock bar garsonların başının şişip şişmediğini hep merak ederdim oysa ki uzeyir abimiz isten cikip baska bir rock bara eğlenmeye gitmistir.kral adamdır.emin olmamakla birlikte yaşının 45+ olduğu rivayet edilmektedir.