bugün

(#6510905)
11 sene önce de tutulmamış espriyi yapanlara malzeme olan çiftlerdir. insan bir harf olsun değiştirir aq.
nihaklı olduktan sonra nerede yaptıkları çok da önemli olmayan çiftlerdir.birbirlerinin helalidirler,oh tadını çıkarsınlar.ama ütüyü de yapsın hanımefendi,yarın iş var.
Aslında olay bu değildir. Kadın erkeğin başını ütülemeye çalışırken yanlış anlaşılmışlardır.

Not: neden çıplak olduklarına ben de bir açıklama getiremedim.
sevişmek için bahane, hayretlere düşürmek için fantazi arayan fikirsiz çiftlerdir.
"Evliliğimiz iyice monotonlaştı Hayati, ne aşk kaldı ne de heyecan." diyen kadına Hayati'nin bulduğu çözümdür.
Pigme oldukları varsayılan çiftlerdir. Üzerinde uyuyakalma htimalleri üzerine yine farklı ve kapsamlı entryler doğabilir.
(bkz: resmi nikah)
--spoiler--
ütü masasında sevisenden sonrasını okumadim.
--spoiler--
gömleği ütülenen erkeğin tahrik olması durumunda gerçekleşebilecek olay.
aşkı doruklarda yaşıyorlardır nikahsızlardan farkı nikahlı olmalırıdır.
pres ütü alıp amacı dışında kullanma eğiliminin dışavurum şeklidir.
fantezinin doruğunu yaşıyorlardır.
ikisi de sıfır bedendir.
rahat ve özgür oldukları için her şeyi deneyen çiftlerdir. kimse bunları evli oldukları için ayıplayamaz.
koskoca yemek masası dururken, risk alan çiftlerdir. ütü masası çok sağlam bir masa olmadığı gibi, estetik de değildir. sedye gibi bir şey. gören de, sedyeye yatırılmış kişiye suni teneffüs yapılıyor zanneder.
çamaşır makinasında da 69 yapıyorlardır herhalde.
fantezi arayan çifttir.
(bkz: vay serhat neler dönmüş yav)
ütü ve gömlek ikilisidir.

(bkz: ütü ve gömleğin sevişmeye doydukları an)
bunların nikahları da muhtemelen tefal bayisinde kıyılmıştır.
resmiyetlerini kaybetmişlerdir. gidin yatağınızda sevişin lan. karışmak gibi olmasın ama.

(bkz: insanlar o masada ütü yapıyor)
ütüyü fişten çekememek.
(bkz: dostum ütü masası dedin çamaşır makinası çıktı)
evlenirken bankadan aldıkları krediyi ödeyemeyip, evine haciz memurları gelen çiftlerin, evde tek kalan şey olan ütü masasında sevişme işlemini yapmalarıdır.

- bey evdeki herşeyi alıp gittiler...
+ herşeyi değil hanım!
- ne kaldı ki geriye?
+ ütü masası ve çüküm!
- ?!??!?!?!??!
+ bunları kurtarmışken kullanalımda eskisin. sonra bunlarıda alırlar.
- ??!!!?!??!!?!?
(bkz: şömine deliğinde sevişmek)