bugün

mehmet ali erbil'in adı geçen tüm filmler
recep ivedik ve türevleri
karabasan
hayattan korkma
gerry hacım. casey affleck ile matt damon bildiğin bir dağa yürüyüşe çıkmışlar onu anlatıyor. izlemek mallıktır. ha ben izledim orası ayrı.
(bkz: kuzey)
üstüne para verseler izlenmeyecek kadar kötü olan bir filmin kötü olduğuna karar vermek için öncelikle izlemek lazım ki bir yorum yapılabilinsin yani ki zaten çoğu yazan da izlemiş bari izlemeden sunulan parayı kabul etseydiniz de bir işe yarasaydı.
halka , garez , testere ve tüm korku filmleri.. *
(bkz: destere) izlediğime bin pişman olduğum saçma film
(bkz: Süper ajan K9)

film öncesi reklamlar hariç izlenecek hiç bir şey yok....
zodiac.
ferzan özpetek'in bir ömür yetmez adlı filmi. *
japon yapimi tum filmlerdir.
Recep ivedik 2.
Hababam sınıfı üç buçuk.
türklerin çevirdiği korku filmleri. tabii yine de verilecek paraya bağlı.
yabancı filmlerden arak türk filmleri.
ninja kaplumbağalar...zaten tutulmadı da....
50 dolar üstünde olsun, her filmi izlerim.
kesinlikle v for vendetta. bir çok fanatiği olduğunu biliyorum ama gerçekten benim tahammül sınırlarımı zorlamıştır.
(bkz: ayakta kal)

(bkz: çılgın dershane)
köy, başrolün kör olduğunu 2. cd nin ortasında anlıyorsun. hiç bir şey olmuyor filmde. uzaylılar geliyor insanlar saklanıyor, gidince evlerden çıkıyorlar bu kadar. aynı muhabbet tekrarlanıyor 2- 3 defa. savaşmıyorlar da öyle saçma sapan bişey sırf ne zaman film atraksiyona girecek diye izleyip hayal kırıklığına uğratıyor.

kanlı ayakkabı tesuuu tesuu diye bağıran bir hatun var sadece. bir de ölen kadını ilerleyen sahne de görünce "noluyo lan? " diyorsun ama aslında japonların benzerlikleri olduğunu anlıyorsun. film de daima karanlıkta geçiyor hepten fena. korkunçlar.
(bkz: ses)
(bkz: eşrefpaşalılar)
(bkz: her türlü propaganda filmi)
Mahsun Kırmızıgül filmleri.Ben değiştim, geliştim, ucuz aditasyon, gözyaşıyla Türk halkını ağlatarak paraya para demem mantığıyla yapılan tüm filmlere üstüne para versen gitmem kardeşim.
gizemli otel ( 2000 ) - (bkz: the million dolar hotel) hatta bakmayınız. mel gibson' un ufak bir rolü vardı. dünya' nın en nalet, en çekilmez filimlerinden biridir. izleyene de hakkımı helal etmem. haberiniz olsun.

edit: iyi film diyenlere kulak asmayın. zira, kafayı yemiş onlar.
cok var böyle filmlerden. bir tane degiller yani.
güneşi gördüm, beyaz melek ve bilimum mehsun gırmızıgül filmleri.
güncel Önemli Başlıklar