bugün

(bkz: k*dın lütfen)
partneriyle taşak geçen erkektir.
final sinavlari donemi ben.
hemen makara yapmadan bir düşünün derim kızlar.

-üstüme gelme, hassas dönemimdeyim.
+ay canım ya, senin de hassasın var, kıyamam!
-borç gırtlakta, faizler uçmuş, benim derdim bana yetiyor, babanın düşmanını s*kerim senin!
+hık!
Belli ki gönül verdiği takım 3 - 0 dan maç vermiş.

Onu bi salın. Kendi haline bırakın.
Birden çok kötü olayı peşpeşe yaşamış olabilir . Hassasiyet kadınlara değil insanlara özgüdür . Anlayışlı davranmak gerekir . Kimin ne yaşadığını bilemeyiz . Anlatsa da hissettiğini hissedemeyiz . Yargılamayın .
Kamyonu devirmiş olabilir.
Bunalımın nem olup varlığına yapıştığı günlerde en ufak şeyden alınacak kadar hassas olan erkektir. Depresyon boxerı ile evin içinde oflayıp puflarayak dolaşır.

istediğiniz kadar eleştirin, benim. Gurur duyuyorum.
Neyin var sorusuna yok bisey diyorsa kacin bence arkaniza bakmadan. Tatli krizi tutabilir.
Babişinin prensesi adet görüyor.
kesin sevgilisinden ayrılacaktır. Yol yapıyordur.
Oldukça stresli ve nazlı bir dönemde olan ve üstüne gelinmesini istemeyen alıngan erkektir. Gözleri şişmiş, depresyon boxerını giymiştir.

Benimdir, gurur duyuyorum.
(bkz: hassas nihat).
her yeri şiş şiş olmuş erkektir.
trafik sigortası,kasko yenileme zamanı gelmiştir.
Olabilir.
Herkesin derdi kimseyi ilgilendirmez.
haklı erkektir, ona bu anlayışı gösterecek ve aynı anlayışı göstereceği bir kadınla mutlu olabilir.

valla hiç gocunmuyorum, bu benim. zaten 11 yaşımdan beri iyi kötü yalnız yaşıyorum. üstüne işim hasebiyle bazen tek başıma kapanmak, tek gün tatilsiz bir şekilde 2-3 hafta peş peşe çalışmak zorunda kalıyorum periyodik olarak. aralarda bir iki hafta az da olsa tatil günüm oluyor. bu sırada çalışmam ve kafamı toplayabilmem için, kah çalışma odama zincirlenmem, kah kendimi dağa taşa vurmam gerekiyor. böyle yapmazsam bir haftada kovulabilirim.

e şimdi durum böyleyken yok perdenin rengi, yok arkadaşın nişanı gibi istekleri dinlemek/duymak istemiyorum. çünkü tüm bu çileyi zaten aslen karşımdaki insanın rahatı için çekiyorum. bu hassas süreçte üstüme gelinirse de ağzımdan ateş çıkarmam doğal.
Kartların Hesap kesim tarihleri yaklaşıyorsa demek ki.
elinde bir adet mendille sürekli ağlayıp sümküren hatta aksırıp tıksıran erkektir. Kocaman bir nutellayı migdeye indirir depresif filmler izler gözler şiş ve uykusuzdur sürekli abur cubur yer. Pislikten ölmek üzereyken kankasi gelir ve onu bunalımdan çekip alır. Haydi alışverişe gidiyoruz düşüncesiyle evden çıkılır deli gibi her şey alinir. Bu zamanlarda gelen halı saha teklifleri itinayla reddedilir. çünkü özel günüdür.
'' üstüme gelme hassas dönemimdeyim diyen erkek ''

ben ondan önce söyleyecem ( naprawmnie )

vurduran erkektir. ( kesin bilgi, yayalım lütfen )

( kıllı behzat'a vurdurduğunu duydum, arada bi takım gizli gizli erekto , lordlar'da, elde görüntü çekiyormuş, ben söyleyenlerin

yalancısıyım, aydınoğlu görmüş. sonra da şevki beyin ocağında çay içmişler.))
muayen günündedir.
Menapoza girmiş olabilir.
biraz ılık biraz hassas erkektir. bence babet çorabı da giyiyordur yani!
balık burcu erkeğidir.balık burcu erkeği dış etkilere açık olduğundan sık sık deşarj olma ihtiyacı hisseder. bunu diğer çoğu burç erkeklerinin aksine başka birinin üstüne kusarak değil,kısa süreli inzivalara çekilerek yapar.yavaş yavaş kendine gelir bir iki güne. rahat bırakınız bu erkekleri böyle günlerinde.
Kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanan erkektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar