bugün

eğri oturup doğru konuşmak lazım. sen ellet, öpüş seviş, arkadan verme suretiyle zevke gel. sonra da evlenmeye kalk. o iş olmaz hacı. bu tamamen adiliktir.
(bkz: trollerin gittikçe vasatlaştığı gerçeği)
Ünüversite okuyorsa sıkıntılıdır bir daha düşünmek gerekebilir. Ama üniversite okuyorsa evlenilir.
(bkz: üniversite)
(bkz: imla hatası yapayım da başlık dikkat çeksin)
Önce dil bilgisi, yazım kuralları.
Evlenilmez, mektuhtur..
Patlak giren eve melek girmez.
biraz zeki olması gereken insanların sorunsalıdır.

zarını diktirip eşini nişanlısını kerizz yerine koyan sürüyle kız varken kardeşim, sen bunları düşünecek kadar safsan, seni tam da o yapay bakireler siker, sen bakireleri değil.
ben evlenmem. çünkü bakire istiyorum.
Sadece cinsel açıdan düşünülmemesi gereken sorunsaldır. Güzel yurdumuzda milyonlarca üniversite olmasına rağmen hala üniversite okumak bir maharet sanılmakta. Genlerine kendini ayrıcalıklı sanma eklenmiş bazı türk kızları üniversite okumayla farklı bir havaya bürünmektedir. Devamlı bir kendini kanıtlama çabası, bir şeyler bildiğini ıspata yönelik faliyetler... Şunu da düşünün ki: Her fırsatta kendini güçlü gösterme meraklısı bazı kızlarımız sanki üniversite yılları boyunca sırtında taş taşımış gibi bir havaya girmektedir. Bu tarz bir hatunla evlenmek evliliğinize bir takım ego sorunlarını da dahil etmek demektir.
bu gece samimi açıklamaların geldiği başlıktır.

Sağolun hocam.
Ünüversite de okuyorsa sorun buyuktur.

Üniversite de okuyorsa tabi sen elle op sevis arkadan yaklasmak suretiyle ani yasa. Sonra universite de okusun ama goz bebekleri erkek sacina bile degmemis kiz iste. O isi geciceksin.

Kendin de bekledigin insan gibi gayet temizsen lafimiz yok tabi. En buyuk hakkin.
Birileri üniversitelerde grup seks partileri yapılıyo sanılıyo daha yazmayı bile bilmediğine göre hiç girmemiş, yok kardeşim ordaki kızlarında erkeklerinde namusları var, ama olmayan kadın da erkekte istersen kömürlüğe bağla gene yapacağını yapar, sana tavsiyem kendi içini temizle, her okuyan genç kıza o.ospu yollu verici gözüyle bakma o zaman belki gözlerin açılır.
Üniversite okuyan kızla evlenilmiyorsa üniversiteye erkekte alınmasın ozaman. Bu okuyan kızların hepsini de ahlaksız sanmayin yeter.
Üniversiteli kızlar da sizin zihniyetinizdekilere kaldıydı.
pek tercih edilmemesi gereken durumdur. şehir dışında okuyan kızların neler yaptığını hepimiz biliyoruz.
Evlenilir tabi, ancak üniversite okuyan kadınlar böyle bir zihniyetle evlenir mi onu bilemeyeceğim.

Edit: ünüversite mi. Puh.
butun genellemeler yanlistir buda dahil
albert enistein.
bi' üst versiyonu için (bkz: evinin kadını çocuklarının anası olacaksın)

edit: kafanızı şeedeyim demeyi unuttum.
Üniversite döneminde hamile kalıp bebek dünyaya getiren sonra da bebeğin bakımını babaya kitleyen kadınlar var.

Benim sınavım var ders çalışmam gerek diyerek çocukla ilgilenmeyen sonra mezun olunca boşanan insanlar da.

Bebeği bile bedavaya getirmek isteyenler yani.
üniversite okuyan kızlar için esas sorunsal, böyle bir başlık açanlardadır.
mezun olmasını beklemek en iyisidir.
Elbette evlenilir hatta tercih sebebidir.