bugün

ünlülerin ağzından çıkmış olan akıl dolu sözlerdir:

--tangoya başlarken kadınlar sağ ön erkekler sol arka ayaklarıyla başlar iPEK TUZCUOĞLU.

--bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen? GÜLGÜN FEYMAN KADINLAR iÇiN ÜRETiLMiŞ PREZERVATiFi TUTARAK FiRMA YETKiLiSiNE

--ilham kaynağım şu gördüğünüz boğaz..bu deniz öküze bile ilham verir..SERDAR ORTAÇ

--uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum.manken arkadaşlarım da bana destek oluyor.TUĞBA ÖZAY

--mozart dinlemiyorum ama türkiye ye gelirse konserine mutlaka giderim.EMRAH

--füzelerle savaş kazanabilirsiniz ama füzelerin üstüne oturamazsınız.DENiZ BAYKAL

--sekiz yıl özal a verdiniz onun iki yılını ananıza verin o zaman türkiye şahlanır.TANSU ÇiLLER

--powell ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır.ABDULLAH GÜL

--evet bugün perşembe haftanın son günü yani bugünü saymazsak. PINAR ALTUĞ TRT DE

--tuğba özay ı alkışlayan gruba bakıyorum büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor.ECE ERKEN PASSAPAROLADA

--yani şimdi sizin annenizin bütün evliliklerinden elde ettiği çocuk sayısı kaç?SiNAN ÇETiN FiLM GiBiDE

--ben aşkı iki kişinin yaşamasından yanayım.VATAN ŞAŞMAZ

--bu çocuk üçünüzden. ERMAN TOROĞLU

--müzikte tek eksiğim opera.DOĞUŞ

--her sene bir sene daha geçiyor.TARKAN

--yıllardır olmamıştı uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor. NiL BOĞAZiÇi ULUSLARARASI iLiŞKiLER MEZUNU

--bu tür şeyler gerçek hayatta da normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem. TUĞBA ÖZAY.

--2.gol de gene boer un ayağının şeyinden oldu 3.gol de boer un şeyinden oldu .TURGAY ŞEREN
cumhuriyet halkcı partisi.
tuğba özay.
bülent ersoy dünyaca ünlü bir sanatçı olurdu ama, önünü kestiler.
by mustafa topaloğlu
" senden başka birini seni sevdiğim gibi sevmeye utanıyorum. " * *
Bana gay bile dediler. Oysa ben metroseksüel bile değilim. Herkes benim ne olduğumu biliyor. Ben kişilere uzak, kitlelere yakın bir insanım. (Özcan Deniz)
(bkz: her şey laik olsun)
(bkz: ne mutlu türkiye)
(bkz: helin avşar)
beni beğeneni ben beğenmem benim beğendimse beni beğenmez.

(bkz: ismail yk)
ananı da al git.
(bkz: rte).
yok artık lebron james.

ntv spikeri
laik istiyoruz

helin avşar
iyi geceler türkiye. her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan.
(bkz: reha muhtar) ve akabinde (bkz: anlayan beri gelsin).
başlı başına bu başlığı doldurabilecek şahıs için (bkz: reha muhtar) (bkz: rte)
anam coştu lan bunlar.

-burcu benek
yarım saat kadar oldu olmadı ibo show' da Sn. ibo Sibel Can' la olan programın reyting rekorları kıracağını anlatırken " program canavarlaşıyor, kin kona doğru gidiyor" dedi. evet kin kon, king kong oluyor.
''van,tu,trii,foroooo...''
(bkz: ibrahim tatlises)

Allahım akıl,ihsan ve sabır ver...
içki içtiğimde kendimi tanrıya yakın hissediyorum.
(bkz: kamer genç)
"muhabbetin agzina sicti. ne anlatayim daha?" - mustafa topaloglu makina' da , okan bayulgen ' in "siz ne dusunuyorsunuz bu konularda?" diye sordugu zaman.
onların hitler'i varsa bizim atatürk'ümüz var.*
(#1873897).
ozlu olarak bahsi gecen ama ozunde bos olan sozlerdir.
hatanızda yanlış var.
çamur adam!(mesut yılmaz'a ithafen)
tansu çiller
banu alkan'dan gazetecilere
- çok su içtim şişim, sonra çekersiniz.
kibariye'den
- cacıgıma uyku ilacı katıp bana tecavüz etmek istediler...
"ekranlar kirlendi artık" -mehmet ali erbil
Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir.

Aldous Huxley

Aşk, acı veren zihinsel bir hastalıktır.

Platon
"Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadasimi içime alan biri değilimdir."

deniz akkaya

"Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim."

emrah