bugün

ünlülerden özlü sözler

ünlülerin ağzından çıkmış olan akıl dolu sözlerdir:

--tangoya başlarken kadınlar sağ ön erkekler sol arka ayaklarıyla başlar iPEK TUZCUOĞLU.

--bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen? GÜLGÜN FEYMAN KADINLAR iÇiN ÜRETiLMiŞ PREZERVATiFi TUTARAK FiRMA YETKiLiSiNE

--ilham kaynağım şu gördüğünüz boğaz..bu deniz öküze bile ilham verir..SERDAR ORTAÇ

--uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum.manken arkadaşlarım da bana destek oluyor.TUĞBA ÖZAY

--mozart dinlemiyorum ama türkiye ye gelirse konserine mutlaka giderim.EMRAH

--füzelerle savaş kazanabilirsiniz ama füzelerin üstüne oturamazsınız.DENiZ BAYKAL

--sekiz yıl özal a verdiniz onun iki yılını ananıza verin o zaman türkiye şahlanır.TANSU ÇiLLER

--powell ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır.ABDULLAH GÜL

--evet bugün perşembe haftanın son günü yani bugünü saymazsak. PINAR ALTUĞ TRT DE

--tuğba özay ı alkışlayan gruba bakıyorum büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor.ECE ERKEN PASSAPAROLADA

--yani şimdi sizin annenizin bütün evliliklerinden elde ettiği çocuk sayısı kaç?SiNAN ÇETiN FiLM GiBiDE

--ben aşkı iki kişinin yaşamasından yanayım.VATAN ŞAŞMAZ

--bu çocuk üçünüzden. ERMAN TOROĞLU

--müzikte tek eksiğim opera.DOĞUŞ

--her sene bir sene daha geçiyor.TARKAN

--yıllardır olmamıştı uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor. NiL BOĞAZiÇi ULUSLARARASI iLiŞKiLER MEZUNU

--bu tür şeyler gerçek hayatta da normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem. TUĞBA ÖZAY.

--2.gol de gene boer un ayağının şeyinden oldu 3.gol de boer un şeyinden oldu .TURGAY ŞEREN