bugün

asli şöyle idi : universiteli olmasına ragmen sevgilisi olmayan moron..

efendim bilindiği üzere, üniversite, avrat bulabilmek için, ülkedeki en etkili yerdir, zira üniversiteye giden kızların tek amacı oradan bir erkek bulmaktır, aynı şekilde, üniversiteye bir erkeği bağlayan yegane faktörde, üniversiteye kızların gelmesidir..

üniversite öyle bir mekandır ki, oradaki kızlar erkek erkek diye bağırırlar. erkekler ise, her ortamda olduğu gibi, üniversite de karı karııdiye çığlık atarlar. baba ve abi baskısı olmadan kızlar, her bku yiyebileceklerini düşünürler, ve her bku yerler. aynı şekilde, kızların bu zaafını bilen erkekler de her türlü şeyi yapabilirler kıza.

sonuç olarak üniversitede sevgili bulamamak için ya mal olmak lazım ya da aşırı asosyal. diğer normal koşullarda, feto talebeleri bile kız düşürebilir..

ama böyle ortamlarda dahi kız bulamayan moronlar vardır ülkemmizde. kendini başka şeylere adayan, kız nedir bilmeyen, kızla konuştuğunda kıpkırmızı kesilen, kız buna laf attığında kekeleyen, kızlara selam dahi veremeyen öküzler mevcuttur...

bu adamlarla arkadaş olmayınız efendim. hayatınız kararır.
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: verelim gazı çocuk össye iyi çalışsın)
(bkz: kızım senin kimin kimsen yok mu) * *
aslında çok aklı başında, yakışıklı, kültürlü ve karizmatik ayrıca çok yakışık.. pardon bunu
söylemiştim olduğu halde kendine layık bir kız bulamayan erkekdir..

(bkz: züğürt tesellisi)
(bkz: sanırım tek eksiğimiz yaraka ydı)
"efendim bilindiği üzere, üniversite, avrat bulabilmek için, ülkedeki en etkili yerdir, zira üniversiteye giden kızların tek amacı oradan bir erkek bulmaktır, aynı şekilde, üniversiteye bir erkeği bağlayan yegane faktörde, üniversiteye kızların gelmesidir."

bu sözler umarım bir zihniyetin tecellisi değildir. genç kadınların üniversiteye en doğal hakkı olan eğitim-öğretim hizmetini almak için gittiğini bilen hiç kimsenin söylememesi gereken sözler. ayrıca aynı durumun genç erkekler için de söz konusu olduğunu belirtmek isterim. bu devirde, bu zihniyet zor iş hakikaten; kadın-erkek ilişkisi bu kadar zor değil merak etme.
geçici bir haldir, kendisi seçmiştir.

bir düzine olmadan evlenilmeyeceğini bilir... ara verir, tura çıkar, ara verir, maç yapar...
ilgi çekmek için ucuz taktikler kullanan morondan daha çekilebilir bir insandır..
(bkz: yaraka afedersin)
böyle oldukları için sevşinen andavallar da yok değildir, özellikle şu final döneminde
üniversiteleri kız bulmak için kurulmuş kurumlar sanan, muhtemelen hemşirelik psikoloji gibi bölümlerde okuyan er kişi söylemidir. zira bir erkeğe 5 erkeğin düştüğü mühendislik bölümlerinden birinde okusa bu söylediklerinin ne kadar hatalı olduğunu kendi de anlar.
üniversiteye gidilme amacının kız bulmak yerine, ilim irfan edinmek olduğunu anlayabilmiş insan modelidir.
üniversite denen yerin sadece ve sadece kız kaldırma kurumu olduğunu zanneden arkadaşların sabit düşüncesidir. hiç gereği de yoktur sadece maddiyata dayalı bi saçmalığı yürütmeye çalışmanın. moronluk böyle düşünenler için iyi bir mertebedir şahsım da dahil.
eğer bu moronun gittiği bölümde sınıfında yalnızca üç adet kız bulunuyorsa bu kişi bu sıfatı haketmez.
düpedüz bana laf sokulan başlık. kızlar bizi istedi de biz mi reddettik?
aseksuel olması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: annem neden yapiyorsun bunu)
(bkz: vardı da biz mi sevmedik) *
intihar eğilimi oldukça yüksek,ortam yaratmak için her türlü kağıt oyununu öğrenmiş ama beklenilen diğer özellikler açısından kıt şahış.
üniversiteli olup abaza modda dolaşarak her hafta sevgili edinen morondan daha faydalı morondor.
hormonlarının sesini birkaç sene geç dinlemek isteyen adı üstünde insandır.
anaokullu olmasına rağmen manita yapmış dahiden çok şey öğrenmesi gerekir..
üniversite sevgili yapma yeri değildir. kız avlama yeri hiç değildir bilincine ulaşmış şahsiyet.
dünya sıralamasında bilgi bakımından neden ilk 500 de üniversitelerimizin adının geçmediğinin en anlamlı en basit örneği olan başlıktır kanımca.
(bkz: sevgili ve sexgili arasındaki farklar)