bugün şans eseri kulak misafiri olduğum, mezun olan bir gencin hazin dramıdır bu.

''abi be, mezun olduk şu okuldan 4 değil hatta 5 sene okudum, bir tane sevgilim olmadı lan''

işte bu cümle içimi acıttı dostlar. ama bir devlet bahçeli hesabı yaptım o anda, ve olayın aslında acınacak bir durumunun olmadığını, aksine tamamen bir mallık ürünü olduğunu anladım.

bizim kampüste yaklaşık 80 bin öğrenci var.

yarısı kız yarısı erkek olsa 40 bin kız öğrenci.

yarısı çirkin olsa , kalır 20 bin.

güzel kızların yarısının sevgilisi olsa 10 bin kız.

o kalan 10 binin yarısı senin tipin olmasa, kalır 5 bin.

5 bin kızın yarısına göre de sen onun tipi değilsin, kaldı mı ikibinbeşyüz ?

arkadaş sen istedikten sonra ikibinbeşyüzden kırk bile yaparsın. ha eğer pasifsen, utangaçsan falan olmaz, değil 5 sene 18 sene 9 ay okusan bu okulu yine bir cacık olmaz.

not: burdan henüz üniversiteyi kazanmamış liselilere sesleniyorum. oğlum bak bunları iyi okuyun, sonra kanka üniversitede kızlar teklif edecek, her gece üç kızla yatakta yastık savaşı yapacaz falan diyorsunuz, sonra böyle mal gibi kalıyorsunuz.

olduğum yerden bildirdim, söz sende birand.
kız arkadaş istemeyen erkektir. Özellikle de çanakkale'de okuyorsa. Götürecek yer yok azizim.
bir de dil bölümü okuyup sevgili bulamamak vardır...
mühendislik bölümü okumuş üniversitelidir.
daha kötüsü için (bkz: hayatı boyunca sevgili bulamayan erkek)
platonik bir arkadaşım vardı, kızın adı da deniz'di, 4 sene boyunca aşık aşık gezdi, ama bir türlü açılamadı. öylece bitti üniversite hayatı, şuanda 25 yaşında hala deniz diyor ve beni çileden çıkartıyor embesil. çarpacam ağzına malın.
gerilla taktiği ile takılan erkektir. vur kaç mantığını benimsemiştir.
''üniversitede kızlar teklif ediyormuş'' diye gaza gelip hüsrana uğrayan erkektir.

(bkz: ara ara belki de bulursun)
parasızlıktan dolayı olmayan sevgilidir.
fuck buddy'si çok olan erkektir.*
Bakınız üÇ yıldır bulamayan ben.
deli gibi kız ayarlamaya çalışan, uğraşan, didinen, kovalayan, envai çeşit triplere hareketlere giren, sırf sidiklisin den de olsa bi hatun yapayım diye çırpınan,
aklının kovuğuna vajina sokmak istediğim erkektir...

bu sevgili olayı bi başka be kardeşim. Sırf sevgili yapmak için karın kaslarını baklavaya çeviren, adonis çalışan,
dikkat çekip kafasından aşağı leblebi döküp halay çeken, saçını başını şeklini şemalini kaybeden tiplerin kavrayamadığı bi nokta varsa bur da;
O da hayatın akıp gittiği ve o akıntıda kafayı eğer bu mesele ile yemediyse Çay içerken çay sırasında, yemek yerken arkadaş ortamında, sınıfta yada kampüsün herhangi bi noktasında gayri ihtiyari bir sohbet esnasında yada dışarda olağan bir şekilde karşı cinsten birilerinle muhabbetin diyoloğunun mutlaka olacağı ve bunun aslında hiç de abartılacak bi yanı olmamasıdır..

Konu o noktadan sonrasıdır..

Sen kendin değilsen, bi hatunu sırf hatun kaldırmak ve çıktığım bi kız sevgilim olsun diye ayarlamaya çalışıyorsan, meselen buysa yani, gong sesi çalıp yarışma başladıktan 10 saniye sonra arap atı seni sırtından atar ve sen yine sağ elin ve yavşak ruhunla beraber yarı yolda kalırsın.. Yani diyorum ki senin hislerin ve duygularının karşılığı ve bir tercümesi var, karşındaki senin hayat akışında tek derdinin bir kız ayarlamak olduğunu hissettiği ve kendini bir ''boşluk dolduran'' olarak gördüğü anda o ilişkinin temelleri çöker.

ve Hiç kimse ilişkisini çürük bi temel üzerine dizayn etmez..
bir çaba içerisindeyse bulamayacak erkektir. önce bu çabayı bırak herkesi insan olarak gör ondan sonra doğal ol gerisi geliyor. denendi.
beceriksizdir. o kadar kız içinde bulamıyorsa saftır, salaktır. evet.
(bkz: selçuk üniversitesi alaaddin keykubat kampüsü)
işini bilmeyen bir çavuştur.
E.M.L çıkışlı yatay geçişle teknik bilimler m.y.o'una kapağı atmış öğrencidir.
Asosyal olması muhtemel erkektir.
Mezun olduktan sonra kpss'den 95 puanı basıp sermaye piyasası kurulu'da çalışmaya başlar.
livata olması muhtemel erkektir.
Yazmayın böyle şeyler belki iyi bi kız bulamamıştır. (bkz: #24515652)
Makineci ve girebilecek ortamı bulunmayan erkek olabilir.
ilk sene için içerisinde bulunduğum durum. önümüzdeki yıllar neler gösterecek bakalım*
Karsi cinsten olani benim. Herkes bulursun dedi, bulamadim sozluk
Seçici geçirgendir bir türlü seçip geçirememiştir. (fesat yorumlamayalım)