evet solcu bir arkadaşın sanayide çalışan insanlarımıza nasıl baktığını gördük.

şimdi reklamlar;

--spoiler--
vurguncular vurguncular bu akşam lale sinemasında vurguncular.
--spoiler--
Doğru bizim okuldaki komünist de biyoloji sınavında benden bu sebepten ötürü kopya istiyordu.
sosyal bilgilerde çin ile koreyi, ermenistan ile kolombiyayı, rusya ile fransayı karıştırmayın. fransa dikey kesik, rusya yatay kesik.

Edit: başarılar.
insan karşısındakini de kendi gibi sanırmış. arkadaşı sanayide fazla örslemişler ki milleti de kendi gibi zannediyor garibim. bir de örtmenlik nedir senin türkçe hocana sarkozy.
Örtmenlik nedir AMK

Türkçe'yi Maoriler'den öğrenen insan beyanatı.
Boktan boktan genellemeler yapan, ve bu genellemeler üzerinden geyik çeviren angutları su yüzüne çıkaran başlıklara örnek başlık.
Ülkücü profesör, öğretim görevlisi, mühendis, öğretmen, subay yok ya ülkede, olmadığını zanneden veya görmezden gelen bir güruh var maalesef ülkemizde. Bunlar aynı zamanda herşeyi kendilerinin bildiğini zanneder. Halk ne bilir, halk için neyin iyi ve doğru olduğunu biz biliriz derler, böyle demeseler de bu anlama gelen sözler sarfederler, bunlara göre kendilerinden olmayanlar zeki, çevik ve ahlaklı değildirler. Siz onlara bakmayın ey halkım, bugün ülkücüye yarın diğerine söverler.
Tanım: devrik cümle. Ülkücülere sanmıyorum ne demek amk.
saklanmanın en iyi yolu fazla görünmektir. ( bilmiyorum bu cümleyi anlayabilecek kapasiten var mı ? )
Ygs'ye girecegi halde ulku diye bogureceginden kabul olacagini sanmadigim dilek. Gerci solcular da ayni bok ya, neyse.
Olumsuz olacak bir temennidir. Ülkücüler ocakta çay dağıtmak için doğmuşlardır.
ülkücüyüm ve zamanında ts1 -2 de ilk binde yer almışlığım vardır. sevgiler.
görsel
Konustukça batan yazar beyanatı

Bak bu kim aziz sancar kim biliyor musun?

Tabi ki de hayır sen burada anca ülkücülere,türkçülere böğürürsün

Bak giydiği kazağın üstünde ne yazıyor

Annaaaa! Free east Türkistan sakın bedava doğu Türkistan diye çevirme özgür doğu Türkistan demek o

Doğu Türkistan neresi biliyor musun bu kadar tarih veya coğrafya bilgin var mı?

Zannetmiyorum ben söyleyeyim "Uyguristan" diye geçer öbür adı

Peki Uygurlar nedir Uygur türkleri hani şu hunların ardılları olanlardan ve göktürklerin içinde yaşayan türk halkı olan Uygurlar

Peki milliyetçi türklerin belli başlı ideolojileri nelerdir türkçülük, ülkücülük değil mi

Ya işte ülkücüler,Türkçüler de bu resimdeki adam kadar cahiller(!)
uludağ ın çoluk çocukla dolu olduğunu kanıtlayan hebele.
Ülkücüler,le uğrasacam diye hiç fırsat kacirmiyorsunuz vallaha helal olsun 1.ideolojiyle sınavın ne alakası var 2.bir aziz sancar yetistirin sonra konuşun.3.hem devletin okulunda okuyan hemde devlete ihanet eden ibneler okul kazanacak zekadaysa Ülkücüler için bu hiç sorun olmaz hadi siktiringidin magraniza üniversiteler köpeklerin yeri değil.
ülkücüleri genellemem tabii ama biraz haklı gibisiniz ya. benim ülkücü arkadaşlarım biraz uçuk yani ama benimkiler tanımadığım ülkücülerle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim saygılar efendim.