bugün

Suriler geldi. Çıt yok.

Afgani geldi. Çıt yok.

Pakiler geldi. Çıt yok.

Araplar istila etti. Çıt yok.

Mesele kürtler olunca;

- Sen misen bena laf atan he. bittin sen.

Falan filan.
görsel
Ülkücü yazarlara hatırlatalım efendim.
Genellikle Ali Kınık dinlerler.
https://youtu.be/W-6Bc0B5kMg
Tarih bilmezler.

Medeniyet bilmezler.

Milliyetçilik nedir bilmezler.

Nutuk okudun mu diye sorsan 'o ne ki ?' Kivamindalar...

Kisacasi boş insan topluluğu !
Çay içip kadın döverler.

Bunlar Türk ise ben değilim.
abd eliyle kurulmuş bir örgüt. çek senet arazi mafyası silah kaçakçılığı rüşvet adam öldürme adam kaçırma şantaj hepsi bunlarda var. bunlar devletin ta kendisinden beslenip güç alıyorlar.yoksa bir cacık değiller. bakmayın vatan millet edebiyatı yaptıklarını. bakın ülke 15 milyon sığınmacı işgal edildi kadınlar taciz ve tecavüz edildi nerdeler . göremezsiniz. çünkü bunlar planın içindeler.
Ülkeye;

Suriyeli, Pakistanlı, afgan, Bangladeşli doldurulurken hiçbir ses çıkarmamış kitle.

Sorarlarsa “ ırmağının akışına ölürler” dersiniz.
Çakma ırkçıların,
Din düşmanlarının,
Aşağılık kompleksine bürünmüş Avrupa özentisi sikkoların

götlerine yine bir şey sokmuş topluluk.

Suriyeli, Pakistanlılar, Afganlar sırf göçmen oldukları için "düşman" değildir. insanları etnik kimlikleri yüzünden aşağılayan, nefret kusan bu psikopat ruh hastası, insan düşmanı islam karşıtları kudurmaya devam etsin.

Birkere de ülkemde Alman vakıfları istemiyorum deyin de biz de lan helal olsun diyelim. Ama sizin derdiniz amaçları ülkeye zarar vermek olan avrupa örgütleri değil ki zaten. Sizin derdiniz ülke değil birkere. Siz çakma ırkçılarınki sadece din düşmanlığı polemiği. boş.
hala devletce terör örgütü kabul edilmeyen yapılanma.allah ellerine düşürmesin hiç acımaları yoktur.
Devlete karşı ayaklanan terör örgütü destekçilerine, çapulculara yine korku salmışlardır. korkun, korkun.

bir gece ansızın…
Türklüğün arkasına saklanıp Türk düşmanlığı yapan çapulculara yine korku salmışlar.
Rte'ye göre aşağıdaki gibidir.
--spoiler--
 "Sayın Bahçeli, sen bozkurtlarla mı dolaşıyorsun? Ben eşref-i mahluk olan insanla dolaşıyorum. Kovalamaca oynayacak bozkurtların varsa o alanlarda koşturmaya devam et. Bizim işimiz var, fabrika açıyoruz."
Ben millete efendi bilmeye değil, millete hizmet için geldik. MHP’ye gönül veren akıl sahibi kardeşlerimize sesleniyorum. Hayvanlarla insanları tehdit etmek kimseye yakışmaz. Milli Birlik ve Kardeşlik projesi Kürt sorununu çözmeye çok yakındı ancak sorun çözülsün istemediler. Bunlar hep Kürt kardeşlerim üzerinden oynadılar.
--spoiler--
Tunceli’ye dersim diye hitap eden parti liderinin arkasından giden,
gezi parkı terör eylemlerinde bölücü kürtlerle kol kola gezip, Türk polisine saldıran,
Pkk ya her evden bir oy çıkarAn

çapulcuların yine dertleri olmuşlar anlaşılan.

Hoşt.
(bkz: akp ye her karşı olanı y chp li sanan ak ülkücü)

Y-chp'lilere karşı olan herkesi aktroll zannedenlerle ölümüne kapışır gerzeklikte.
Yine çapulcuların bir yerlerine bir şey saplamışlar.
Bu Çapulcular,
Memleket adına bi sikimi beceremedikleri gibi,
Kendi aralarından sikim kadar bile adam çıkaramayıp
Ülkücü Mansur yavaş’a sulanırlar.
Suç oranını kürtlerle beraber arttıran topluluk.

Hapishanelerin %80 i bunlardan oluşur.
Türk kelimesi ile yakından uzaktan alakası olmayan güruh.

Hiç bir ülkücü türküm demez diyemez çünkü MHP ümmetçi bir partidir. Sadece ülkücüyüm derler ve Atatürk'ü hiçbiri sevmez ama ümmetçi olduğu için Erdoğan'ı çok severler. Çoğu Atatürk düşmanıdır.
ağa gibi artiz artiz ortalıkta dolaşmıyorlar mı kıl oluyorum ya .

not: türk oğlu türküm ama ülkücüleri sevmem.
türk kelimesi ile yakından uzaktan alakası olmayan güruh. Aslında ümmetçidirler.
hiç bir ülkücü türküm demez diyemez çünkü mhp ümmetçi bir partidir.
Ülküsüz ülkücüler...
Hoşlanmadığım insanlar topluluğu.

Kürtleri bunlardan çok seviyorum.
suç oranını kürtlerle beraber arttıran cahil cühela topluluk.
Cezaevindeki türklerin %70i bunlardan oluşur.
üniversitelerde sol adı altında terör örgütü propagandası yapanları iyi dövüyorlar.
Sevmediğim insan türü benden uzak Allaha yakın.
Adamların varlık sebebi ileri milliyetçilik…

Tek işe yarayacakları konu, o ülkenin milli duruşuna zarar gelmemesi için mücadele etmek.

Ama ülkeye 10 milyon mülteci sokan iktidarı destekleyen milliyetçi de bir tek biz de vardır sanırım .
zamanında manita muhabbetine 5 takım elbiseli siyah kunduralı çocuklardan yediğimden dayaktan beri sevmem ülkücüleri .