bugün

Eğitim sistemini değiştiririm. imam hatipleri kapatırım.
ooo o kadar çok şey var ki.Bir kere mültecilere bu kadar çok hak vermezdim sanırım zira kendi ülkemde mültecinin benden çok hakkı var.
balkon konuşması yaparım.balkon konuşmasında şunları söylerim;
ben :bu seçim sadece benim değil sizinde zaferiniz.

halk:şak şak şak başbakan (bkz: masa6bilgisayari)

ben: ulan ama baya malmışsınız beni seçtiniz ya.

halk:şok.
hepinizin 23 nisan cocuk bayramini kutluyorum.
musluklardan fanta ve kola akıtmak.
önce sözlükten kurtul bacım sen. sonra da bana nickaltı gir. çok düşünme hayat fani.
sekülerlik ardından, stadlar dolusu insan yakarım.
Düşünce özgürlüğünü tekrar insanlara vermek.
Diyanetin imamlarına; imamlığın alimliğin peygamber varisliği olduğunu, peygamberlerin ise Allah ın dinini tebliğ ederken, insanlara ibadet yaptırırken para almadığını, kendilerininde bu konuda artık ücretsiz olduklarını söylerdim. Bakalım bizim laik düzenin hocalarının nekadarı camiye ayak basacak? Bir görmek isterdim.
öğrenci andını geri getirmek.
Eğitim sisteminde köklü bir değişiklik.
uzaylılar var!
Saltanatı tekrar getirip padisahligi geri getirirdim.
irkcilari def etmek uludag sozluk yazarlarindan baslicam ilk olarak *
ilk okuldan üniversiteye kadar mesleki anlamda faydası olmayan tüm bilgilerin müfradattan çıkarıldığı insanlara etik ve iş disiplini eğitimininde verildiği bir eğitim sistemi yapardım.
(bkz: canlandırma)
3 kere tsunami yaratirdim.
Buyuk bir gusul herseyin kapisini acar.
(bkz: evi barkı satıp yurtdışına yerleşmek)
*fetö denen pisligin devletteki etkisini yok ederim

*eğitim sistemini bir daha değişmemek üzere değiştiririm
(avrupadan sistem getiririm)

*köy enstitülerini modernize edip yeniden yaratirim.

*ülkeyi yeniden tarım ülkesi yapip
temel besin maddelerini ucuza sağlarım

*imam hatipleri sadece yetecek kadarini kullanır kalanı kapatirim

*tarımı devlet tekeline alıp çiftçiye en iyi desteği veririm.

*üniversiteleri bazı bölümleri kapatirim gençlerin daha çok işsiz kalmayacaklari bölümlere yonlendidirim

*sağlık sektöründe yeni atılimlar yapıp kent hastanesi projesini dahada gelistirip hizlandiririm..

*zarar eden bakanliklari kapatip veya benzer bakanliklarla birlestiririm

*devletteki fazla masrafı engellerim.

*zarar eden kurumlara ihtar gönderim 1 yıl içinde toparlamamisssa gereken ceza verilir.

*tffde köklü değişiklikler yaparim

vs vs vs...
her sokağa imam hatip açardım yok lan dur onu zaten yaptılar dimi?
devlet icindeki bütün fetöceleri toplatiririm teker teker.
yurt icindeki huzuru saglamak olur ilk amacim daha sonra yurt disina acilirdim.
Para sayma makinesi almak.
ülkeyi 81 eyalete bölerdim hepsine kendi kanunlarını uygulamalarını serbest bırakırdım. şeriat isteyen şeriate gitsin, kumar isteyen kumarlı yere gitsin. böl parçala yönet.
ilk yapacağım iş erdoğanı hapise atırmak olur'du. yolsuzluk ve ana yasanın ilk 3 maddesine karşı gelmeye yönelik yaptığı hareketler'den mütevellit.
Buna kabil olsaydım bugüne kadar zaten olurdu. Değilsem ki öyle, dertsiz başıma iş açmaz, otururdum oturduğum yerde. Yönetemeyeceğim devletin başına geçip de sorumluluk almam. Lafa gelince kolay. Bunca yıldır onca koca koca kerli ferli adamların yapamadığını görünce şu kanaate vardım; herkes layık olduğu şekilde yönetilir. Bu devletin ve milletin başına geçmeye layık olduğumu düşünmüyorum. Hamdolsun.

Haddimizi biliriz evvel allah. Askerin ahmağı, komutana akıl vermeye kalkandır. Bizim aklımız bize yeter.
güncel Önemli Başlıklar