bugün

en içten bir şekilde haykırıyorum ülkemde Suriyeli istemiyorum.
bunlar benim kardeşim olamaz.

t: haklı bir slogan.
hiçbir arap istemiyorum şeklinde arttırmak istediğim dilek.
Ben komple ülkeyi istemiyorum.

Yanlış anlamayın. Tercih sonuçta.
Bu konuda şu an için bir şey demiyorum ancak Suriyelilerin karıştığı olay sayısı artıyor. Şu an her şey halının altına süpürülüyor. Gün geldiğinde umarım çığrından çıkmaz.
Bizden alip onları besleyenlerin kanı kurumalı.
Gün gelecek koşa koşa gidecekler sersefil ülkelerine.
Benim memleketimin askeri gidip onların rahatı için şehit oluyor, bu namussuzlar burda bizim anamıza bacımıza iş koyuyorlar.
Bende neler neler istemiyorum ama olmuyor burnumun dibinde bitiyor bu da aynı hesap bitiyor dibimde.
bende istemiyorum.
(bkz: zavallı köpeğe işkence eden suriyeliler)
görsel
Hitler zihniyetlilerin ağızlarından düşmeyen söz. Bunlar başka birine yardım barındıran bir olayla karşılaştıklarında da yapmacık yapmacık insanlık ölmemiş diyerek mastürbasyon yapıyorlar.
E be gerizekalı. Peki sen stereotip nedir biliyor musun. Ekonomi dersi veremezmiş. Burası benim dünyam kafa yapıma uymuyorsun git çık uzaya desem gidecek sanki. Sen bir birey olarak herkesle aynı özelliklere mi sahipsin yoksa farklı özelliklere mi. Neyi kimden koruyorsun. Kendini koruyorsan senin için dışarıdaki herkes tehlike zaten kimsenin ne yapacağını bilmiyorsun. insanları suriyeli türk vs diye ayırmak ve ona göre yargılamak kolay tabi.
Son derece haklı bir istek. Bu entry tarih ve saat olarak zaten kayıt altında. Bir yere not almanıza gerek yok. Türkiye'nin önümüzdeki 5 yıl içinde en büyük sorunlarından birisi de, Suriyeli sokak çeteleri, gaspçılar, hırsızlar olacak.

Ahanda bekleyip göreceğiz.
Siktir rahati gorduler burada giderler mi buradan?
Bu ülkenin sahibi REiS'tir. Buyruklarına uyacaksınız. Sizi kabul edecek bir ülke varsa gitmekte özgürsünüz.
erdoğan: (bkz: peki)
Bizde istemiyoruz ama yakında uludağ sözlüğe suriyeliler gelirse hiç şaşırmayın. Aralarında arapça konuşup dalga geçmeler falan. Bataklık gibi itekledikçe bizi de çekiyorlar.
Acaba anneniz kızkardeşinizde suriyeli göçmen olsaydı bu düşücede ısrar edecekmiydiniz.
Elin fransızının karşısına çıksa lafıyla öyle bir oturtur ki bir daha herhangi bir Fransıza benzer cümle kuramaz. Ancak tabi şu var, Fransız kendi ülkesinde destekleneceğini bilir, hem hükümet hem de diğer vatandaşlar tarafından. Ancak bizde halkın sesini kestiler, hazıra konanlar başımızın tepesine çıkıyor.
islam düşmanları suriyelileri istemiyor. Neden? Çünkü onlar arap yobaz gerici. Fakat göçmenler suriyeden değil de fransadan gelmiş olsalardı bırakın ülkeye girmelerini evlerinin kapılarını sonuna kadar açacaklardı.
Suriyelilerde burada bizi istemiyor. Bence savaşmalıyız. Ayrılıkçılar ve cumhuriyetçiler olarak saf tutalım derim.
Benim kod adım Anakin skywalker olsun.
--spoiler--
islam düşmanları suriyelileri istemiyor. neden? çünkü onlar arap yobaz gerici. fakat göçmenler suriyeden değil de fransadan gelmiş olsalardı bırakın ülkeye girmelerini evlerinin kapılarını sonuna kadar açacaklardı.
--spoiler--

ya abi ne dingil adamsınız, bu işin müslümanlıkla alakası yok, ilk başta herkes acıdı, destekledi ama bu insanlar türkiye'ye ayak uyduracak seviyede değiller. bu ülkede zenciler de var ama hiçbir olaya karıştıklarını görmedik. önemli olan insanlık, inanç ayrı bir şey.
1 gencin boğazının kesilmesi olayını büyütüp büyütüp siyasi ve etnik mesele haline getirip suriyeliler üzerinden algı yaparak ülkeyi karıştırmakta tam size göre. Adamlar iç savaştan kaçıp ülkemize sığınmış kişiler. Ne yapsaydık onları ölüme mi terketseydik.

Alın bakın sınır noktalarında belli başlı noktalar. temizlendikçe suriyeliler topraklarına geri dönüyor.

https://www.google.com.tr...&ust=1546514617230504

Artık suriyeliler üzerinden milliyetçi ayağına yatıp algı yapmayın sıkıldım bıktım artıklkkkkkkk.
--spoiler--
1 gencin boğazının kesilmesi olayını büyütüp...
--spoiler--

bir yakının, tanıdığının başına gelseydi de böyle düşünür müydün acaba, bunu yapanlara ceza bile verilmedi, sınırdışı etme dışında.