bugün

muazzam din ogretmenimizin anisina yapilmis sitesinden onlarcasini mp3 olarak dinleyebileceginiz ayarlardir:

misal:

-hocam masturbasyon caiz midir?
-olum, ona buna saldiracagina kendine saldir.
-??!

arten bir ses yonu ile:
:: manyak herif! pis heriiiiif! BOK HERIIIF!!!!!

ogrenci: Ne demek istiyorsunuz ogretmenim?
muzer: Ne demek istedigimi sana sormadim!

ogrenci: hocam 8. soruya ne yazalim?
muzer: istersen hayatini yaz, ben de 0 veririm.

:: Niye kosusturuyosunuz cocuklar, burasi havaalanimi?

http://www.sccs.swarthmor...ndom/muzer/soundclips.php
-Kızıl başlı pezevenk seni
ukelaaa!.. *
lise günleriydi * ... artık sınıfın konuşmasna dayanamayan biyoloji hocamız sonunda patladı;

- yahu siz beni bağırtmaktan zevk mi alıyosunuz!?
- !??
ilkokuldaydık. pikniğe gitmiştik. karacasu'da karıncalı dağda şen şakrak eğleniyorduk. derken hoca sinirlendi fazla ses çıkarmamıza. "susun ulen" dedi "burası dağ başı mı?"
nerde senin ders defterin ders kıtabın?? hııı nerdeee? * * *
(bkz: genç irisi) ** *
-dünyada iki tür insan vardır. biri bilim adamları diğeri de film adamları. siz bu davranışlarınızla ancak ikinci gruba girersiniz.
-şükürsüz manyaklar

-çocuğum sen uzaylı mısın?

-atır ya (otur ya)
okul: Zühtüpaşa i.ö.o
öğretmen: emine güvenç

-beyninizi yontarım sizin...
ders kimyadır, son derece sinirli bir hocanın dersinde olunmaktadır, bir anlık dalgınlıkla gözler camdan karşı binanın çatısındaki kiremitlere ilişir;

- metaller, ametaller bik bik... oğlumm! evet sen sen, arkadaki. çok istiyorsan gönderebilirim seni oraya.
+ haa.. hı, ne? pardon hocam dalmışım, iyiyim ben böyle ya.
- bi dahaki sefere senin fikrini almam ona göre...
+ tamam hocam.
**
bir baal klasiğidir:

sakız çiğneyen öğrenciyi ergün hoca* görür ve:
''çıkar o ağzındaki çocuk bokunu''der..
şaşgaloz önüne baksana.
yer: üsküdar cumhuriyet lisesi

yıl: 1997

ders: edebiyat (şerafettin karadağ)

free * sıranın üzerine o zamanlar hayran olduğu michael jordan adını kurşun kalemle kazımaktadır. hoca girmeden önce de defter kitap ne varsa sıranın üzerine açıp yaymaktadır ki kimse görmesin.

ş: şerafettin karadağ

f: ben

ş: şimdi aranızda bazı gerizekalılar var elin arabına hayran hala bunlar. bir de utanmadan bunlaın adlarını sıraya yazıyorlar.

f: hocam kastettiğiniz bensem ben arap hayranı değilim.

ş: sensin tabi kastettiğim. meykıl curdan kim? *

f: majeste hocam.

ş: ne majestesi allahın gericisi.. saltanat çoktan kaldırıldı. bu ülkede demokrasi var, cumhuriyet var.

sınıf ve ben komple mavi ekran..
tenefüste merdivenlerden yuvarlanarak gülünür. ne zaman michael jordan'ı görsem aklıma şero gelir. keyiflenirim.

(bkz: based on a true story)
-lan arkadaki vitaninsizler dönün önünüze bakim. *
-ya hocam siz beni yalnış anladınız.
-bana "ya" mı diyosun ?
-yok hocam siz yine yalnış anladınız.
-bana gerizekalı mı diyosun ?
-estağfurullah hocam.
-sınav zamanı sizlerle görüşecem ben.
yer: selimiye ilköğretim okulu bahçesi

yıl: 1993

free * bahçede rc kola kutusunun ezilmiş haliyle maç yapmaktadır. bilenler bilir bahçe çok dardır. free teneke kutuya vurur ve top başka sınıftan uyuz olduğu bir çocuğun ayağına gelir ve çocuk ağlamaya başlar. free yine de özür dilemek için yanına gider ama çocuk birden ağlamasını keserek free'nin boğazını sıkmay başlar. free artık dayanamaz ve çocuğa kafa atıp burnunu kanatıktan sonra sağlam bir tekme atar. çocuk yerde kıvranırken o sırada nöbetçi öğretmen olan türkçe hocası semih kabasakal'ın o davudi sesi işitilir.

s: semih kabasakal.
f: free your mind

s: karate kid gel bakim buraya. *
f: ama hocam o geldi önc...
s: niye dövüyorsun arkadaşını..? nasıl bakıcaksın bir daha onun yüzüne?
f. ama hocam o geldi önc..
s: sus cevap verme..
f: ???

sonra gerisin geriye dönülür ve maça devam edilir. arkadaş free'ye sorar. ne dedi lan miyagi..??
yer: üsküdar cumhuriyet lisesi bahçesi

yıl: 1998

free arkadaşlarıyla basketbol oynamaktadır. o sırada bahçeye müdüre hanım * gelir ve yan tarafta cezalı olarak duran sınıfa bağırıp çağırmaya başlar. bahçede her şey ağır çekim ilerlerken free ve ekibi basketbol oynamaya devam etmektedir.hızını alamayan müdüre hanım dayanamaz ve bize döner.

olm sektirmeden oynasanıza şu topu...
burası ringonun ahırı mı?

(bkz: ringo ringo siseler)
yıl: 1988
okul: kabataş erkek lisesi

genç imhotep, tam kanının kaynadığı ve aklının fikrinin muziplikte olduğu çağdadır. bir gün, sultan abdülaziz in bileklerinin kesilerek şehid edildiği salonun bitişiğinde olan sınıfında ne yapsam da muziplik olsa derdinde iken yancı elemanların birine yemekhaneden porselen bir tabak aldırır. ders psikolojidir ve derse o devrin efsane hocalarından rahmetli küşade turunç girmektedir. öyle bir hocadır ki ders esnasında bir sinek vızıltısı duysa tüm sınıfı ayağa kaldırarak o sineğin bulunmasını sağlayan ve sinek bulunmadan derse devam etmeyen bir kişidir. genç imhotep ve yancısı en arka sıraya geçer ve tam dersin ortasında mermer zeminin üstünde tabağı yuvarlarlar. tangır tangır tangır şeklinde yazıya dökülebilecek olan bir ses, kocaman salonu kaplar, bütün sınıf buz keser ve tahta önünde ders anlatmakta olan rahmetli hocamızın saçlarının bir anda diken diken olduğu görülür. hoca sınıfa döner ve hepimizin kim yaptı o densizliği demesini beklerken:

- sizleri ben adam edemiyorum, inşaallah abdülaziz in ruhu gelir de o tabağı yedirir hepinize...

gibi hala mantığımın almadığı bir cümle kurar...

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
çalışkan öğrenciye hitaben; bal arısı
tembel öğrenciye ; eşek arısı
yaramaz öğrenciye enik, it, at, eşek, zebra..

not: nasıl bir üniversitede okuyorum allahım!..
sırayla bereber düşürdüğüm arkadaşa matematik öğretmeni ' şımarma ! ' demişti.
(bkz: köpegbülmeyin) *
yer: üsküdar cumhuriyet lisesi

yıl: 1998

matematik dersinde hoca notları açıklamaktadır ve kağıttaki yanlışlar kırmızı pilot kalemle işaretlenerek daire içine alınmıştır.

ersen: 85:
emrah: 55
meltem: 25..

bu sırada öğretmen meltem'in kağıdını kaldırarak tüm sınıfa gösterir ve "kızım senin sınav kağıdı kızamık geçirmiş" der ve sınıf kopar.

sonrasında özgüven yoksunu gençler ve bizler..
Oha mısınız be!!!