bugün

Boş beleş değil güzel dizi.
bu da japonya'dan evrilmiş.
özgün içerik üretmeye cesareti olamayan bir dizi ülkesi olmaya başladık.
Ben öğretmenim bu diziyi izlemedim, öğrencilerimden maalesef ki izleyenler var. Bıçak kullanan bomba patlatan bir öğretmen olduğundan bahsettiler. Biraz konuşup bunun ne kadar salakça olduğuna çocukları ikna ettim. Ülke olarak IQ düzeyimizin yetersizliğinden olsa gerek böyle şeyler prim yapar bu ülkede. Gerçekten çok yazık.

Yayınlanmasında emeği geçen herkesin de bi taraflarından...
Dizi bir Kore dizisinin aynısı boşuna bu dizi çok farklı olmuş demeyin.
yine bir uyarlama dizi.
fena olmayan fox dizisidir.
(bkz: orospu mevsim)
Mr. Hiiragi’s Homeroom isimli japon dizisinden uyarlamadır, orjinal fikir diye dolaşmayın.
öğretmenin hem yürek yiyip hem de bol idman yaparak aksiyona giriştiği sanılan dizi. arada ergenler kurtuluruz diye gaza gelip 4-5 kişi dalıyorlar, ama sağı solu kanasa da her seferinde hepsini tokatlıyor şaka maka.
Öğretmen çarpmış karıya.
Tuhaf bi şey gelecek galiba. Bi de bi insan üç beş ergene ders vermek için hapse girmeyi göze almaz.
Hem o polisle ahbapmis
Ben ne guzel dizi izlemiyodum lan.
Bence orijinal japon versiyonunu açın izleyin olsun bitsin . Ben son bölümünü izledim çözdüm olayı
Hadi öğretmeni geçtim,o kadar çocuğun esaritini polis şefine kadar herkesin dahil olmasını gerektirecek nasıl bir sebebe bağlayacaklar konuyu, merak ediyorum.
ilk bölümü ile kafaları yakmıştır. fakat, en fazla 3 bölüm daha sürer bu heyecan. sonuçta türk dizisi olduğu için senaryoyu uzata uzata, yayarak işleyeceklerdir, uzun olsun diye.
baş tacı öğretmenlerimizi anlatan dizidir. maaşları en az 10 bin tl olmalı.
Mevsim diye bir tip var sabaha kadar dövsen doymazsın. Ne itici tip çok aradılar galiba. Evet.
aşırı derecede vasat bir dizi.. it gibi zırlamaktan, ağlamaktan başka bir şey yok dizide.. 5 dk izleyim dedim yeminle kafam götürmedi kapattım anca çığlık çığlığa zırlıyorlar..
Bu vasat diziyi izleyen kesimde de zerre akıl yok..
Amerikalılar yapmış olsaydı beğenirdiniz dimi?
diziyi hiç izlemedim, bilmiyorum ama hem diziyi kötüleyip hem de vasat demek nasıl bir kafadır çok merak ediyorum.

eğer dizi vasat ise ortalama, izlenebilir bir dizi olması gerek.

önce bi vasat kelimesinin anlamını öğrenin. millet kelimeyi yanlış anlamda kullandığının bile farkında değil.
Japon dizisi.
Geçen gece uyurken evde ses olsun diye açtım.
BağırıŞ çağırış zirlama korktum kapadim mk.

Yoklukta bile izlenilmez gereksiz dram gereksiz duyar. Başroldeki herif çok gıcık.
Izlemedim yorum yok.
3.bölüm youtube'da açılmıyor. Beni derinden etkiledi bu olay.
Yabana atılan dizi.
Koronavirüs bitmeden başlamaz büyük ihtimalle.
ilk bölümünü izledikten sonra direkt Bana Şans Dile'yi izlediğim dizi.
Türk dizileri izlemiyorum.