bugün

Fox tv nin japon uyarlaması yeni dizisidir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Başrollerde ilker kaleli, afra saraçoğlu ve ceren moray yer alacaktır.
fox tv'nin kafayı liseyle öğretmenlerle bozduğunu gösterir. arka sıradakiler yaptı, bitti. ardından öğretmen kemal diye bir şey geldi. izlenmedi bitti. kurtulduk derken şimdi yine aşırı yapmacık bir öğretmen dizisi daha. bu sefer ismi de öğretmen.
görsel

Öğretmen Dizisi (Mr. Hiiragi’s Homeroom) Konusu Nedir?

Ocak 2019’tan beridir Japonya’da NTV kanalında yayınlanan dizi seyirci tarafından da oldukça çok sevilmiş durumda. Dizinin hazırlıklarına yapımcı Fatih Aksoy tarafından başlanırken Med Yapım’da uzun bir süre sonra ilk kez duygusal bir dizi çekecek. Dizinin konusuna gelince; Mr Hiiragi’s Homeroom’da (Öğretmen), sınıfında sanat derslerine giren ve aynı zamanda sınıf öğretmeni de olan Ibuki Hiiragi sınıfını mezun etmesine 10 gün kala öğrencilerine rehine olduklarını söyler. Bir anda olayların karıştığı ve herkesin şaşırdığı bu büyük olay sonrası dizi, aksiyon ve dramatik hikayelerle devam eder. Duygusallığının yanında aksiyon dolu ve hikayelerin de ön planda olacağı dizinin çarpıcı ve sansasyonel olacağı tahmin ediliyor.
görsel
Konusunun eğitim öğretim ile ilgili olduğu düşünülen dizi.
Fragmandan anladığım kadarıyla acıtasyon içeren dizi.
evet dokdor dizisi çıktı hemde 2 tanesi şuan aktif sıra öğretmen dizisinde bir dahaki dizide mühendis dizisimi olur hakimmi memur mu.
Geldi sıcak sıcak fragmanı | https://youtu.be/q0F-UiJooUg
2.teaser | https://youtu.be/zglApgkeAv8

Bu dizi çok konuşulur.

Özentiliğe neden olabilir.
Bugün kanalları gezerken fox tvde reklamına denk geldiğim sikko dizidir. Başroldeki öğretmen kişisi öğrencisini öğretmen masasına yatırıp suratının yanına bıçak saplıyor, sonra da sizin anlayacağınız dilden anlatıcam gibi bir şey söyleyip kendisini dinlemeyen haylaz öğrencilerini elindeki uzaktan kumandanın tuşuna basıp sınıfı bombayla havaya uçurarak cezalandırıyor.
Abi siz şaka mısınız bu ne amk? Ciddi ciddi şöyle saçma, olanaksız bir konuya hiç utanmadan bütçe ayırıp dizi mi çektiniz? Maksimum 8 bölüm sürer o da liselileri konu edindiği için. Muhakkak izleyen birkaç liseli çıkar ama bu tabii ki de onları kurtarmayacağı için erken bir final yapmak zorunda kalacaklar.
Fragmandan izlenimim hiç eğitimci öğretimci imajı yok.
Okulu teröristler bassa bende arkadan dolaşıp hepsini vursam bütün okul bana saygı duysa mantığıyla yazılmış yarrak gibi dizi.

Yok öğrencinin kafasının dibine kelebek sapla. Yok sınıfı patlat. Ne lan bu fast and furious filmi mi amk.
Arka sıradakiler ve koçum benimden sonra tutmayacak saçma salak dizilerdir. Tamam kardeş kurgu olarak diğer öğretmen dizileriyle aynı konuları işleyeceksiniz ekstra konu yok hepimiz tecrubeliyiz yeter artık.
Yil da 3 ay yatisi gostericekler galiba izleyipte prim vermem.
görsel

ilk bölüm 4 mart çarşamba akşamı saat 20.00 de fox tv ekranlarında yayınlanacaktır.
fox haberin başlamasını beklerken bu dizinin fragmanı gördüm ve açıkçası düşüncelerime göre tc kültürüne uygun değil kurgusu mantıksız saçma geldi en fazla 2. bölümde böyle öğretmen öğrenci mi olur insanlara kötü örnek şeklinde sosyal medyadan linç yer sonra bir bakmışsın birkaç bölüm sonra yada aniden yayından kaldırılmış tc henüz böyle dizilere hazır değil.
Öğretmenin hareketleri ve hikaye örgüsü olarak ağır la casa de papel havası veren dizi.
Fox'un yeni başlayacak dizisi. Japonyadan uyarlama diyolar. Fragmana onlarca kez maruz kaldım. Kafamda bir şimşek çaktı: "lan bu film çağan Irmak'ïn "Bana şans dile" filmi değil mi yahu? Araklamışlarsa Japonlar bu filmden araklamışlar. Çağan Irmak dava açsın kazanır valla. * Ama açmaz. Adam bu filmini unutmaya unutturmaya çalışıyor zira. Şimdi neden bir daha hatırlatsın? * Japonyaya kadar gideceğinize Çagan Irmak'ın kapısını çalsaydınız.:))

görsel
sloganı "komik bir şey varsa söyle de biz de gülelim"dir.
Bu nasil bir tanıtım lan.

Az önce öğretmen öğrenciye bıçak mi çekti ben mi yanlış gördüm? Üstelik sınıfı bombayla patlattı.

Fox Tv nin yeni dizisi.
3 ay değil 2 ay. Ayrıca 15 tatil var. Hafta sonları da çabası. Hafta içi de bir gün boş oluyor genelde. Kıskandıysan, çekemediysen git oku eğitim fakültesini, KPSS kazan sonra konuşalım. Hadi Aeo.
Dizi daha başlamadan 31.entry. iyimiş
görsel

Yapımcılığını MEDYAPıM ile MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Merve Girgin’in kaleme aldığı, uygulayıcı yapımcılığını Suzan Sümeli’nin yürüttüğü 4 Mart Çarşamba saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak “Öğretmen” dizisinin afişi görücüye çıktı.

Merakla beklenen afiş, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Dizinin afişindeki Şems-i Tebrizi’nin özlü sözü ise afişte bir diğer dikkat çeken nokta oldu.

“Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde ‘insan’ olabilmektir”

Sems-i Tebrizi.

Güçlü oyuncu kadrosunda ilker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol gibi isimlerin yer aldığı Öğretmen dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.
görsel

Çok teşekkürler, bayıldım kalemlere.

Yolunuz açık, Reytingleriniz daim olsun.
ilkercim Kaleli oyunculuğunu konuşturmuş yine. Fragmanda yere çöküp "yalvarıyorum size değişin." dediği sahnede çok etkilendim. Bazen benim de yolun ortasına çöküp "yalvarıyorum size değişin." diye bağırasım geliyor... Yarın yayın hayatına başlıyormuş, bakalım nasıl olacak.

Edit: ilk bölümünü izledim, efsane bir dizi.
Öğretmenin çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle diziyi hatalı bulmuş bir çok insan. Ama bence asıl kötü olanlar iftiraya uğrayan arkadaşını dışlayan, onun ölümüne sebep olan ve kız öldükten sonra kendilerini biraz bile suçlu hissetmeyen insanlar.