bugün

9.sınıfta biyolojiden 25 almıştım.
Sonra özel derse başladım yine 25 aldım.
Gülmedim.
üniversitede ilk girdiğim sınav olan, zorlu bir hocadan (bkz: hüseyin şahin) aldığımız iktisata giriş dersinden aldığım vize notunu da hatırlatan nottur. sınav sonuçlarına bakan kızlardan mersinli bir arkadaş geldi ve "gördün mü listedeki notları rezalet ya, bir de daha ilk sınavda böyle" dedi. ben de "katılıyorum, gerçekten düşük notlar oldukça" dedim. sonra da "20 almışım, bir de ineğin biri de gitmiş utanmadan 80 almış, o notu görünce resmen dövesim geldi kimse o; listede onu da gördün mü" dedi. " gördüm de, yalnız o kişi benim" dedim gülerek. kız "ciddi misin sen" demişti şaşırarak. "ben de öğrenince şaşırdım sonuca" demiştim. (60 falan bekliyordum aslında) o kız da gülmüştü bu sözüme "ne diyeyim ben sana şimdi" diyerek.
Ortaokulda matematik olimpiyatlarında en kötü sıralamam dördüncülükken lise matematik yazılı sınavında 04 almıştım hem de çoğu arkadaşımı ikiye katlayarak.
35 almıştım geometriden,güldürmedin be geometri.
Lisedeyken matematikçi herkesin notunu okudu bana baban gelsin demisti. Artık nasıl başarılı olduysam tebrik etmeye cagirdi herhalde.
99 almıştım lisede tarih dersinde.hocamız bayağı zorluyordu.o dersten 100 alan duymamıştım.1 puanın nereden gittiğini merak etmiştim.
Üniversitede iş hukuku vizesinden -7 almıştım. Şu an tez yazabilecek haldeyim.
40.

Evet, hoca mhpliydi.
6 sınıf matematik ilk sınavı. hayatımda aldığım ilk düşük not olmuştu.

32. şok oldum halbuki o kadar işlem vardı kağıtta.
-1 aldığım olmuştur.
lise1 ilk matematik sınavında 50 almıştım.
komik olan kısım mı ?
matematikten aldığım en yüksek not o olmuştu.
100. Çok komikti. Aldığım zaman şok oldum zor inandırdılar.
9.sınıfta fizikten 19 almıştım hiç unutmam. Hoca açıklarken yeri açıp içine girmek istedim, yok olmak istedim dostlar. Şimdi bile o an ki duygularımı düşününce midem bulanır.
Üniversite öğrencisi finallere girip memleketketine gidecektir.
Arkadaşına sen sonuçları arar söylersin. Annem telefonu açarsa de ki.
1 zayıf var ise ebubekirin selamı var.
2 zayıf var ise osmanın selamı var.
3 zayıf var ise ömerin selamı var.
4 zayıf var ise alinin selamı var.

Arkadaşı arar telefonu annesi açar der ki arkadaşa çok selam söyleyin.
ona ümmeti alemin selamı var.
Matematik ten 14 almıştım annem okula gelip sınav kağıdını iincelemiti ben olsam bende yapamazdim diyerek eve götürmüştü beni .
din sınavından -2 almıştım. bu bir başarı bence. başka alan yoktu, duymadım da. nasıl yaptığım hakkında inanın bir fikrim yok.
Hoca notu e-okula girmiş site kabul etmemiş bide bunu sınıfta gülerek anlatmıştı. Onun dışında matematikten hep 01 alıyordum çok üzücü.

Hayır yanı bunun neyini eksiliyosunuz acaba?
08, 06 gibi tuhaf geometri notlarım vardı benim lisede.
Coğrafya 1. Sınav; 20
Coğrafya 2. Sınav; 20

Hocanın söyleyişi; bedeviye çok istikrarlı bir kızsın. Yine 20 Tebrik ederim.
84.67 den teşekkür almıştım lisede.
Din sınavından 60.

Sınıfta tek kopya çekmeyen bendim hoca da "herkes birbirine yakın cümleler kullanmış bunun dünyadan haberi yok" diyerek dersi dinlemedigim kanaatine varmıştı. Ben rezil, ben şok tabi.
ilk dönem 13 zayifim olmustu.
Resim dersim ya 1 idi ya 2 idi.
Herkesin 10aldigi sinavda 100 almistim. Sinifin ortasinda halay cekip zilgit calmistim. Iyiki beni linc etmemisler. Kendimi edesim geldi. Napmisim oyle ya
Bedenciyle atışmıştık 35 verdi piç, sonra duzeltti severdim adamı.