bugün

fiilen destekçileri olmasam da afişlerini ve sloganlarını çok yaratıcı bulduğum oluşum. az önce bir video paylaştılar, gerçekten emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

http://www.facebook.com/p...36&type=2&theater
Ogrenci arkadaslarimizin belirli amaclar dogrultusunda toplanip bir araya gelip harikalar yarattiklari kolektiflerdir. Ogrencinin bir nevi duyulamayan sesi. Siz,iyiki varsiniz.
(bkz: üniversiteli kadın kolektifi)
gaziantep'te temelleri yeni atılan sosyalist öğrenci topluluğu oluşumu. ilk olarak ali: düşlerinde özgür dünya belgeselini yayınladılar. devamının gelmesi dileğiyle.
üniversitelerdeki pkk ve komünist teröristlerin birleşik oluşumu. ülkücülerle yahut ulusalcılarla kapıştıklarında "karşıt görüşlü öğrenciler" olarak okuyabilirsiniz haberlerde. ama yer yer camide sopa ve silah saklayıp cuma sonrası chplilerle kavga eden akplilerle kapıştıklarına pek rastlayamazsınız nedense.
üniversitelerdeki ilerici, anti-faşist, anti-emperyalist öğrencilerin birleşik oluşumu. ellerinde satırlar bellerinde silahlarla reislerinin kuyruğunda üniversitelerde terör estiren çetelerle kapıştıklarında "karşıt görüşlü öğrenciler" olarak okuyabilirsiniz haberlerde. gerek akp'yle, gerekse diğer faşist oluşumlarla mücadeleden hiçbir zaman geri durmamıştır ve durmayacaktır.
faşiste faşist demekten geri durmayan öğrenci örgütü.
Pkk'nın üniversite yapılanması gibi çalışmaktadır.

Ekleme: nedense eksi oy alıyor. ben görüp bildiğimi söylerim. Anladığım kadarıyla vatansever öğrencileri baskılamak amacıyla kurulmuş sosyalist tabanlı bir yapılanma. Karşıt görüşlü öğrenci kavgası dediğimiz durumlarda bir taraf genelde bunlar oluyor. içlerinde durumdan habersiz birçok solcu olsa da genel olarak pkk sempatizanları bulunuyor. Durumu örtmek amacıyla ara ara çevrecilikle vesaireyle ilgili eylemler de yapıyorlar. Yani benim zamanımda birkaç üniversitede gördüğüm kadarıyla öyleydi.
Bir kaç saat önce pkk'lı kardeşleriyle beraber ülkü ocaklarının ege üniversitesi okul başkanı fırat çakıroğlu'nu şehit etmiş özgürlükçü grup. çok özgürlükçüdürler, pkk en hassas konularıdır bu arkadaşların. sözde kürdistan bayraklarıyla yürüyüş yapar, apo denilen bebek katilini barış elçisi ilan ederler, türk bayrağı açan sözde faşist gruba saldırırlar. bu kadar da özgürlükçü olmayın be kardeşler.
döl dolu beyni provakatörlük, halk düşmanlığı, teröristlik, vandallık ve hayvanlık dışında bir sike çalışmayan, güzide yurdumuzda belirli üniversitelerin belirli yerleşkelerinin ve türkü barların metrekare toplamı kadar bir alanda faaliyet gösteren, alevi ve kürt kimliği üzerinden örgütlenen bir grup it sürüsü. yalnız biraz önce döl dolu bir beyne sahip dedik ama sahibinden az kullanılmış bu organdan beklenmmeyecek düzeyde espirili işlere de imza atabiliyorlar. mesela hacettepe üniversitesinde birkaç yıl önce bir konfresansı sallama satır basmışlar, akabinde de bu olayı protesto etmek için kitaplı eylem yapmışlardı. yalnız o kitapları biraz okusalar milliyetçi öğrencileri tehdit ile sindirmeye çalışmazlardı. mesela sizinle aynı sıvı ile dolu beyne sahip abileriniz bu ülkede eşinin yanında bakan, 3 yaşındaki çocuğunun yanında adam vurdular, üniversitede öğrenci kurşunladılar. sonuç mu; katliama uğradık, bafilendik diye zırlayanlar yine siz oldunuz.

sosyalist orospu çocukları meydanı boş sanmasınlar. onların dilinden çok iyi anlayan türk çocukları var bu ülkede.
çapulculugun merkezi.
Provokasyondan başka birşey bilmeyen sözde "solcu" oluşum.ulan başka fikirlere saygınız yok. Başka fikirleri geçtim kendi içlerinde bile 1 konuda anlaşamadıkları arkadaşlarını faşist deyip dışlıyorlar.

Önemli not:komünistim.
sol kamuflajında gezen terörist it sürüsü.
Yıllardır ülke gündemini meşgul etmeye yardımcı olmak adına kurulan bir oluşumdur. Senelerdir ülkede özellikle öğrencileri o sağcı bu solcu diyerek birbirlerine düşürdüler. Sağcısı solcuyu adam saymadı, solcusu da sağcıyı.. Ben komünist yada faşist değilim. Ancak el altından yapılmak istenenin farkında bir vatandaşım. Kolektifleri sadece 1 Mayıs gibi çeşitli günlerde duyuyorum,görüyorum üniversitede. Çevredeki duvarlara haydi sokağa,haydi eyleme temalı yazılar yazıyorlar. Eylemden eyleme çıkıyolar meydana. Sürekli karşıdakini eleştirmek yerine iki taraf da birbirinin isteklerini dinlese,biraz empati kurmaya çalışsa, karşısındakini adam yerine koysa(bunu sağ ve sol her iki taraf için de söylüyorum) şu an belki de bundan iyi durumda olurduk. Hiç ders alınmamış olanlardan. iki tarafı senelerdir birbirine düşman eden düzen darbe zamanı sağ veya sol demeden binlerce gence işkence etti,öldürdü. Kullanıldıklarının farkındalar mı merak ediyorum. Bir gün umarım anlarlar.
halkevlerine bağlı gençlik örgütü. parasız eşit eğitim gibi her türlü eğitim sorununun çözümü için mücadele verip sol kültürünü benimsemiş öğrenci topluluğu.
http://www.kolektifler.net
protesto etmenin anayasal bir hak olduğunu bilmeyenlerin bok atmaya çalıştıkları oluşum. boş lafla yetinmeyip tepkilerini ortaya koymaları takdir edilesi.
içlerinde her türlü namussuz vatan hainini, şerefsiz teröristi bulacağınız sözümona "gençlik" yapılanmalarıdır.
Populist devrimci eylem nedir bieyen, yumurta atmak disinda tas bile aramayan. Kendilerinin deyimiyle ali babanin ciftliği örgilutu
kapatılması gereken şer ocakları. ülkenin ya da toplumun yararına değil nefret ve fesat yaymak için faaliyet gösterirler. herhangi bir olaya pozitif, yapıcı yaklaştıklarına hiç şahit olmadım. varsa yoksa nefret, varsa yoksa kin, varsa yoksa kavga. zaten o yüzden kendilerine bal porsukları derler kendi aralarında.
nerede görsem halay çekiyorlar amk.

sanırsın anadolu ateşi.
şimdiye dek vatana millete bir faydası dokunduğu görülmemiş, yobaz dolu bir oluşum.

slogan atmaktan başka bir fonksiyonları yoktur.
ak parti broşürü dağıtanlara saldıran bağnaz, cahil, biraz da ebleh bir topluluk.

http://videonuz.ensonhabe...osuru_dagitanlara_saldiri

bunlardan birinden "çok faşistsiniz yeeaaa", "tayyip çok diktatör yeeeaa" gibi laflar duyarsanız yapıştırın: görsel
üniversitelerdeki en leş oluşum. çiçek, böcek içerikli broşürlerinin aksine ortalığı sikip atmaktan başka boka yaradıkları daha görülmemiştir.

özgür ve kardeşçe yaşamdan bahsederler ama ucundan yönetim kadrosu kapsalar ebemizi sikmek için ellerinden geleni yaparlar. bildiğin komünist aklı işte. orak falan, çekiç falan.
fikir özgürlüğü sadece kendi fikirlerinden ibaret eylem özgürlüğü kendi eylemlerinden ibaret. basın özgürlüğü kendi medyalarından ibaret olan sıradan orak-çekiç kafaların buluştuğu topluluk. bu zihniyetin sadra şifa olan hiçbir yönü yok. kin ve nefretle kendi yaşamlarını sürdüren canlı türü.
klasik saldırılarına devam eden oluşum.

şimdi de osmangazi üniversitesi'nde ihh standlarına saldırmışlar.

http://www.timeturk.com/i...-saldirdilar/haber-103612